دانلود پروپوزال نقش مولفه های یادگیری سازمانی در بهبود عملکرد شرکت های کوچک و متوسط

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش مولفه های یادگیری سازمانی در بهبود عملکرد شرکت های کوچک و متوسط (SMEs) در استان اردبیل

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Organizational Learning Components in Improving the Performance of Small and Medium Enterprises (SMEs) in Ardabil Province

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

از آنجایی که در آینده، یادگیری سازمانی به فاکتوری حیاتی برای بقای سازمان ها مبدل خواهد شد، سازمان ها مجبور خواهند بود تا این فرآیندها را به شکلی پیشروتر و به روشی فشرده تر و هماهنگ تر مدیریت نمایند. به همین دلیل است که امروزه، موضوعات مرتبط با تاثیر یادگیری سازمانی بر عملکرد کسب و کارها، اهمیت زیادی یافته است. با این حال، جالب است که محققان کمی به بررسی این موضوع پرداخته اند، و هیچ نظریه جامعی در زمینه یادگیری سازمانی وجود ندارد که نقش مدیریت شرکت های کوچک و متوسط (SME) در ارتباط با عملکرد شرکت را مدنظر قرار داده باشد. از آنجایی که تاکنون، به مشخصه خاص این فرآیندها در SMEها و نیز ارتباط بین فرآیندها و عملکرد شرکت ها پرداخته نشده، این پرسش ها اهمیت می یابند که: (1) فرآیند یادگیری سازمانی چگونه منجر به پیشرفت SMEها می گردد، و (2) تاثیر این فرآیندها بر عملکرد چقدر خواهد بود. محققینی که به بررسی و تحقیق در این زمینه پرداخته اند، تعدادی تعاریف از یادگیری سازمانی را ارائه داده اند. محققین بر این باورند که یادگیری سازمانی زمانی محقق می گردد که اعضای سازمان، عقاید خود را به سمتی پیش ببرند که منجر به بهبود عملکرد کل سازمان گردد. جالب است که مفهوم عملکرد سازمانی در این تعریف گنجانده شده است. پژوهشگران دیگر نیز تاکید دارند که قضاوت در مورد یادگیری سازمانی با ارجاع به عملکرد، اهمیت می یابد. دانش مربوط به فرآیندهای سازمانی نیز زمانی ضروری می گردد که به سمت نوآوری مدیریت سوق پیدا کند.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع پرداخته و برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده و مطالعه آن می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای یادگیری این ساختارها محسوب گردد. همچنین امید است که مطالعه این پروپوزال، زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی در این حوزه مدیریتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

یادگیری سازمانی و عملکرد شرکت کوچک و متوسط


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش مولفه های یادگیری سازمانی در بهبود عملکرد شرکت های کوچک و متوسط”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هفت =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi