دانلود پروپوزال نقش مولفه های عدالت سازمانی در بهبود تعهد سازمانی کارکنان

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر نقش مولفه های عدالت سازمانی در بهبود تعهد سازمانی کارکنان (مطالعه موردی: بانک رفاه در استان خوزستان)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Role of Organizational Justice Components in Improving Employee Organizational Commitment (Case Study: Refah Bank in Khuzestan Province)

رشته های مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در بازار کار رقابتی، موفقیت سازمان ها براساس مدیران و کارکنان شایسته ای است که قادر به دستیابی به اهداف بوسیله مهارت هایشان، تجربیاتشان و سطح تعهدشان می باشند. حفظ سطوح بالای تعهد سازمانی، عامل مهمی در موفقیت سازمان ها می باشد. علاوه بر آن، عدالت سازمانی که به عنوان عدالت در رفتار با افراد در محیط کار تعریف می شود، یک عامل حیاتی در دستیابی به سطوح بالای تعهد می باشد. امروزه، عدالت سازمانی به یکی از مسائل بالقوه برای سازمان ها تبدیل شده است، که این موضوع بخاطر نقش آن در افزایش اثربخشی و انعطاف پذیری سازمان ها می باشد. در تحقیقات و مقالات، عدالت سازمانی به سه بعد اصلی تقسیم شده است: عدالت توزیعی، رویه ای و تعاملی.

عدالت سازمانی بر رفتار و نگرش های کارکنان در قبال مشاغل و سازمان هایشان، مانند غیبت های زیاد، رهبری، رضایت شغلی، تعهد سازمانی، عملکرد شغلی، اعتماد مدیریتی، رفتار شهروندی سازمانی، قصد ترک کار، متمرکز است. از آنجایی که تعهد سازمانی به معنای قدرت هویت دهی فرد به یک سازمان خاص با مشارکت در سازمان است، عدالت سازمانی، این شانس را برای کارکنان فراهم می کند تا احساس رضایت و تعلق کنند و در نتیجه این امر، تعهد سازمانی را افزایش می دهد. طبق مطالعات انجام شده توسط پژوهشگران، رابطه مثبتی بین عدالت سازمانی و شهروندی سازمانی، رضایت شغلی و تعهد سازمانی وجود دارد، همچنین عدالت توزیعی و عدالت رویه ای نیز تاثیر مثبتی بر تعهد سازمانی دارند. در مطالعه ای دیگر، اشاره شده که عدالت رابطه ای، تنها بعد عدالت است که ارتباط آن با تعهد سازمانی اثبات شده است.

این پروپوزال نیز با اشاره به این موضوع، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی جهت یادگیری ساختارهای پروپوزال نویسی بوده و نیز مسیری برای مطالعات پژوهشی آتی دانشجویان و پژوهشگران باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

عدالت سازمانی و تعهد سازمانی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال نقش مولفه های عدالت سازمانی در بهبود تعهد سازمانی کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.