دانلود پروپوزال ارتباط مولفه های فرهنگ سازمانی و بهره وری منابع انسانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط مولفه های فرهنگ سازمانی و بهره وری منابع انسانی (مطالعه موردی: اداره اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی)

عنوان انگلیسی

A study on the relationship between the components of organizational culture and human resource productivity (Case study: Department of Endowments and Charity of West Azerbaijan Province)

رشته مرتبط

  مدیریت دولتی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

فرهنگ، واژه ای است برای نشان دادن سبک زندگی افراد مختلفی که در یک اجتماع زندگی می کنند؛ و همچنین ابزاری که روش انجام کارها در یک اجتماع را نشان می دهد. مطمئنا جوامع مختلف دارای فرهنگ های مختلفی می باشند. احتمالا فرهنگی که توسط نسل ها گذشته دنبال میشد، توسط نسل کنونی نیز دنبال شود و نسل های بعدی هم به آن پایبند باشند. این واژه را می توان در سازمان ها نیز تعریف کرد. در صورتی که فرهنگ یک سازمان با برند آن همسو نباشد و یا اگر برند یک شرکت، ریشه در فرهنگ های آن نداشته باشد، ممکن است شکاف عمیقی بین آن سازمان با بازارهای هدف ایجاد گردد. با در نظر گرفتن این موضوع، می توان به اهمیت بالای این مفهوم، پی برد. به همین دلیل است که این مولفه و همچنین ارزش هایی که یک شرکت بر پایه آنها بنا شده باید مبنایی برای آموزش مدیریت و جهت دهی کارکنان قرار گیرد. این شاخصه باید به موازات مولفه های دیگر تاثیر گذار بر شرکت، حرکت کند. برخی از این مولفه ها می توانند مواردی همچون سرمایه های مالی و همچنین سرمایه های انسانی باشند.

در این پروپوزال به بررسی نقش و اهمیت مفهوم فرهنگ سازمانی در افزایش بهره وری منابع انسانی پرداخته شده است و در همین راستا، یک مطالعه موردی نیز در اداره اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی، انجام شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطمئنا مطالعه این پروپوزال می تواند گزینه مناسبی برای درس روش تحقیق باشد و دانشجویان را با نحوه پروپوزال نویسی، آشنا کند. با توجه به جامعیت موضوع، می تواند ایده های پژوهشی جدیدی را نیز از آن، استخراج نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن، قرار داده شده است:

فرهنگ سازمانی و بهره وری نیروی انسانی

رسیدن به بهره وری و بازدهی بالا، از جمله اهداف بنیادینی است که تقریبا تمامی سازمان ها به دنبال آن هستند. به کارگیری یک دیدگاه سیستماتیک و کاربردی می تواند روش رسیدن به این هدف باشد. در چند دهه گذشته شاهد موفقیت سازمان هایی بودیم که منابع مالی و امکانات زیادی نداشتند؛ از طرف دیگر شاهد شکست سازمان هایی با پشتوانه مالی بسیار بودیم. این موضوع نشانگر این است که فاکتورهای غیرمالی دیگری نیز وجود دارند که این موفقیت را تحت شعاع قرار می دهند و از آن جمله می توان به نقش عمیق فرهنگ سازمانی اشاره کرد. فرهنگ یک سازمان را می توان به شخصیت یک انسان تشبیه کرد. مطمئنا حضور یک فرهنگ قوی در یک شرکت، باعث می شود تا افراد نسبت به محیط خود و همچنین راهبردهای بلند مدت سازمان، آگاهی بیشتری پیدا کنند و در کنار آن نیز، تعهد و مسئولیت بیشتری را نسبت به وظایف، ار خود نشان دهند. تمامی این موارد منجر به بهره وری و عملکرد سازمانی خواهند شد.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط مولفه های فرهنگ سازمانی و بهره وری منابع انسانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi