دانلود ترجمه مقاله تغییر سازمانی و انعطاف ناپذیری در طی بحران

عنوان فارسی :

تغییر سازمانی و انعطاف ناپذیری در طی بحران: یک بررسی متناقض نما

عنوان انگلیسی :

Organizational change and rigidity during crisis: A review of the paradox

کلمات کلیدی :

  بحران سازمانی؛ شناخت سازمانی؛ تصمیم گیری؛ پیاده سازی تصمیم

درسهای مرتبط : مدیریت بحران؛ مدیریت رفتار سازمانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 12 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 89
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بحران: تعریف و مشخصه های ضروری 3. به سوی حل تناقض: عوامل اقتضایی 4. تحلیل انتقادی از عوامل اقتضایی پیشنهادی 5. مفاهیم و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

When and how do existential crises, threatening business continuity, stimulate organizational change or cause the opposite—rigid preservation of established business practices? This question remains unresolved, despite three decades of deliberations in the academic literature, which still yields contradicting theoretical arguments and empirical results. One view argues and finds support for the hypothesis that posits an amplified propensity to change within threatened organizations. The other view supports the threat-rigidity thesis, implying reinforcing habitual practices. In this paper, we provide a novel holistic typology of organizational crises and then review the literature on the topic, summarizing existing insights within a theoretical framework comprising three interrelated sequential processes: organizational cognition, decision-making, and implementation. We analyze the gaps in the field's knowledge within each process and propose a research agenda to address these voids.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – چه زمانی و چگونه بحران های وجودی، که تهدید کننده تداوم کسب و کار هستند، تغییر سازمانی را برانگیخته یا مخالف آن – حفاظت شدید از شیوه های تجاری تثبیت شده – را سبب می شوند؟ این پرسش علی رغم سه دهه بحث در متون علمی هنوز حل نشده باقی مانده است، که هنوز بحث ‌های نظری و نتایج تجربی ضد و نقیضی را به دنبال دارد. یک دیدگاه استدلال نموده و از فرضیه ای پشتیبانی می نماید که یک گرایش وسیع به تغییر در سازمان های مورد تهدید واقع شده را مبنا قرار می دهد. دیدگاه دیگر، از فرض تهدید - انعطاف ناپذیری پشتیبانی می ‌کند، که دلالت بر تقویت شیوه های مرسوم دارد. در این مقاله، ما یک توپولوژی کلی از بحران‌ های سازمانی را ارایه می دهیم و سپس متون پژوهشی در باب این موضوع را با تلخیص بینش های موجود در چارچوب نظری مورد بررسی قرار می دهیم که متشکل از سه فرآیند ترتیبی مرتبط با هم می باشد: شناخت سازمانی، تصمیم گیری و اجرا یا پیاده سازی. ما شکاف ها در دانش زمینه ای را در هر فرآیند تحلیل نموده و یک برنامه پژوهشی را برای رسیدگی به این خلأ ها ارائه می دهیم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله تغییر سازمانی و انعطاف ناپذیری در طی بحران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.