دانلود ترجمه مقاله کنترل توان راکتیو بهینه برای سیستم مبدل DC/DC ماژولار ایزوله

عنوان فارسی :

کنترل توان راکتیو بهینه برای سیستم مبدل DC/DC ماژولار ایزوله

عنوان انگلیسی :

An optimal reactive power control for isolated modular DC/DC converter system

کلمات کلیدی :

  مبدل های DC/DC؛ انتقال جریان مستقیم ولتاژ بالا (HVDC)؛ مبدل های چندسطحی ماژولار (MMCs)؛ کنترل توان راکتیو

درسهای مرتبط : کنترل توان راکتیو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 12
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مدل ریاضیاتی IMDCC و آنالیز توزیع توان راکتیو بهینه 3. استراتژی های کنترلی 4. تأیید شبیه سازی ها و آزمایشات 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper presents an optimal reactive power control in isolated modular DC/DC converter (IMDCC) system based on theoretical and simulated discussions. The system configuration ties two DC grids by using two modular multilevel converters (MMCs) via an AC transformer, which causes the reactive power consuming and will affect the transferrable active power. Then the discussions conclude that the maximum transferrable active power in IMDCC system can be achieved when the reactive power is equally distributed between both MMC stations, which have been ignored by previous research. Finally, the circuit configuration and the control method are described along with simulated and experimental results that verify the effectiveness.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله یک کنترل توان راکتیو بهینه در سیستم مبدل DC/DC ماژولار ایزوله (IMDCC) بر مبنای بررسی های تئوریک و شبیه سازی ها ارائه داده است. پیکربندی سیستم دو شبکه DC را با استفاده از دو مبدل چندسطحی ماژولار (MMCs) و از طریق یک ترانسفورماتور AC به هم متصل کرده که منجر به مصرف توان راکتیو شده و توان اکتیو قابل تبدیل را تحت تأثیر قرار می دهد. در ادامه بررسی ها اینگونه نتیجه گیری شده که توان اکتیو قابل تبدیل ماکزیمم در سیستم IMDCC را می توان هنگامی که توان راکتیو به طور مساوی بین دو ایستگاه MMC توزیع شده به دست آورد، این موضوع در پژوهش های قبلی نادیده گرفته شده است. نهایتاً، پیکربندی مدار و روش کنترلی به همراه نتایج تجربی و شبیه سازی تشریح شده که تأییدی بر کارایی سیستم می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله کنترل توان راکتیو بهینه برای سیستم مبدل DC/DC ماژولار ایزوله”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 17 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.