دانلود ترجمه مقاله مکان یابی و اندازه بهینه منابع تولید پراکنده با در نظر گرفتن پارامترهای شبکه

عنوان فارسی :

مکان یابی و اندازه بهینه منابع تولید پراکنده با در نظر گرفتن پارامترهای شبکه و موضوعات حفاظتی

عنوان انگلیسی :

Optimal placement and sizing of distributed generation sources considering network parameters and protection issues

کلمات کلیدی :

  تولید پراکنده؛ جایابی بهینه؛ الگوریتم ژنتیک؛ حفاظت؛ پارامترهای شبکه

درسهای مرتبط : جایابی بهینه
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 10
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش پیشنهادی 3. نتایج شبیه سازی 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

We propose a method for optimal placement and sizing of distributed generation (DG) sources in an existing distribution network. The method, which uses the genetic algorithm, provides improved network parameters (i.e., voltage profile, power losses, and short circuit levels) while keeping the existing coordination of protection devices unchanged. An important feature of the proposed method is the accommodations for transient short-circuit fault currents due to DGs and their connection/disconnection states, thus preventing undesired effects on the coordination of protection devices. To demonstrate the feasibility of the proposed method, we present simulated results for optimal placement of DGs in an existing distribution network.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – ما روشی را برای مکان یابی و اندازه بهینه منابع تولید پراکنده (DG) در یک شبکه توزیع ارائه داده ایم. این روش، که از الگوریتم ژنتیک استفاده می کند، پارامترهای بهبودیافته شبکه (یعنی پروفیل ولتاژ، تلفات توان، و سطوح اتصال کوتاه) را ارائه می دهد و این در حالی است که هماهنگی موجود بین دستگاه های حفاظتی بدون تغییر باقی می ماند. ویژگی مهم روش پیشنهادی، تطابق با جریان های خطای اتصال کوتاه گذرای ناشی از DG و حالات اتصال / قطع آن می باشد، بنابراین مانع از تاثیرات نامطلوب روی هماهنگی دستگاه های حفاظتی می گردد. به منظور نشان دادن امکان سنجی روش پیشنهادی، ما نتایج شبیه سازی شده برای جایابی بهینه DGها در یک شبکه توزیع موجود را ارائه داده ایم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 25,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مکان یابی و اندازه بهینه منابع تولید پراکنده با در نظر گرفتن پارامترهای شبکه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.