ترجمه مقاله مکان یابی بهینه DG بر اساس حداکثر پایداری ولتاژ و حداقل تلفات توان

عنوان فارسی :

مکان یابی بهینه انواع واحد های مختلف DG در شبکه های توزیع بر اساس حداکثر پایداری ولتاژ و حداقل تلفات توان

عنوان انگلیسی :

Optimal placement of different DG units type in distribution networks based on voltage stability maximization and minimization of power losses

کلمات کلیدی :

  تولید پراکنده، تلفات توان، الگوریتم خفاش BA، شاخص پایداری ولتاژ

درسهای مرتبط : سیستم های توزیع انرژی،کنترل توان راکتیو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 22
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
23,000 تومان
فهرست مطالب

1-مقدمه 2-فرمولاسیون مسئله 3-بهینه سازی چند هدفه مکان و اندازه بهینه انواع مختلف DG 4- الگوریتم پیشنهادی 5-نتایج

نمونه متن انگلیسی مقاله

In recent years, distributed generation units became attractive due to its technical, economic and environmental benefits. This paper dealt with the optimal placement and sizing of DG units in radial distribution networks. For this purpose, three kinds of this latest have been employed (injection of active power, injection of reactive power and injection of both powers together). Then, a new optimization technique known as: Bat Algorithm is employed using the Total Active Power Losses as a performance index. Investigation was carried out on the standard 33, 69 buses test feeders. Simulation results demonstrate the effectiveness and the robustness of the proposed methodology. Obtained results are compared with recently published work.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

در سالهای اخیر، واحد های تولید پراکنده به دلایل مزایای فنی، اقتصادی،و زیست محیطی مورد توجه قرار گرفته اند. در این مقاله مکان یابی بهینه و اندازه بهینه DG در شبکه های شعاعی مورد بررسی قرار گرفته است. برای این منظور سه حالت مختلف DG به کار گرفته شده است(تزریق توان اکتیو، تزریق توان راکتیو، تزریق هر دوتوان باهم).بنابراین یک روش بهینه سازی شناخته شده با عنوان الگوریتم خفاش BA به کار گرفته شده است که با استفاده از تلفات توان اکتیو کل به عنوان شاخص عملکرد کار میکند. بررسی ها و آنالیزها در شبکه های استاندارد 33 و 69 باسه IEEE انجام شده است. شبیه سازی ها و نتایج اثر بخشی و کارامدی روش پیشنهاد شده را نشان میدهد. نتایج بدست آمده با نتایج کارهای قبلی مقایسه شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

مکان یابی بهینه DG منابع تولید پراکنده

حضور منابع تولید پراکنده در شبکه قدرت ، بهره برداری از آن را پیچیده نموده است. علاوه بر برنامه ریزی صحیح این منابع ، مکان و اندازه بهینه منابع تولید پراکنده نیز از اهمیت زیادی برخوردا است. مکان یابی بهینه DG امروزه در مقالات مختلف ، برای اهداف مختلف به کار میرود که در این مقاله هدف از مکان یابی کاهش تلفات اکتیو شبکه و حداکثر پایداری ولتاژ شبکه است. این اهداف برای حالت های مختلف DG که می تواند در شبکه اثر بگذارد بررسی شده است یعنی dg  فقط توان اکتیو به شبکه تزریق کند و یا فقط تزریق توان راکتیو و یا تزریق هر دو توان به صورت همزمان . در این مقاله از الگوریتمBA برای شبیه سازی استفاده شده است.

مکان یابی بهینه DG

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 23,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ترجمه مقاله مکان یابی بهینه DG بر اساس حداکثر پایداری ولتاژ و حداقل تلفات توان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 1 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.