دانلود ترجمه مقاله مدل مونت کارلو برای انتقال حامل در سلول خورشیدی کوانتومی

عنوان فارسی :

مدل مونت کارلو برای انتقال حامل در سلول خورشیدی کوانتومی

عنوان انگلیسی :

Monte Carlo Model for Carrier Transport in Quantum Well Solar Cell

کلمات کلیدی :

  مونت کارلو؛ سلول خورشیدی کوانتومی؛ تونل؛ انعکاس؛ انتقال؛ تابع موج؛ عالی

درسهای مرتبط : انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : TEXTROAD
سال انتشار : 2013 تعداد رفرنس مقاله : 22
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
textroad
قیمت دانلود مقاله
15,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مدل مونت کاربو و سلول های خورشیدی کوانتومی 3. شبیه سازی و نتایج 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this paper, a Monte Carlo model for electron and hole transport in GaAs/AlGaAs quantum well solar cells (QWSCs) is presented. In the model, the quantum mechanical limitations of particles are considered. By appropriate combination of the classical and quantum equations the tunneling behavior, quantization of energy levels, quantum reflection of carriers, and some other properties of the QWSCs have been modeled. Especially, the model is able to calculate the dark and optical currents, simultaneously. The accuracy of the model is compared with published practical results. Graphic energy diagram of particles is a unique trait of this model that is earned at last. Modeling is based on the ensemble Monte Carlo method (EMC). The simulations were achieved using the MATLAB software.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این مقاله، یک مدل مونت کارلو برای انتقال الکترون و حفره در سلول های خورشیدی کوانتومی (QWSCs) ارائه شده است. در این مدل، محدودیت های مکانیکی کوانتومی ذرات در نظر گرفته شده اند. با ترکیب مناسب معادلات کوانتومی و کلاسیکی، رفتار تونلی، کوانتومی شدن سطوح انرژی، انعکاس کوانتومی حامل ها، و برخی دیگر از مشخصه های QWSCs مدل سازی می گردد. به طور خاص، این مدل قادر به محاسبه جریان های تاریک و نوری به طور همزمان می باشد. دقت مدل با نتایج عملی ایجاد شده مقایسه شده است. نمودار انرژی گرافیکی ذرات، ویژگی منحصر به فردی از این مدل است که در آخر به دست می آید. مدل سازی بر اساس روش مونت کارلو کلی (EMC) می باشد. شبیه سازی ها با استفاده از نرم افزار متلب انجام شده اند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 15,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مدل مونت کارلو برای انتقال حامل در سلول خورشیدی کوانتومی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − ده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.