دانلود پروپوزال مدلی کلی برای سنجش چارچوب های انگیزشی در کارکنان

عنوان فارسی

مدلی کلی برای سنجش چارچوب های انگیزشی در کارکنان (مطالعه موردی: پرسنل صنعت نفت ایران)

عنوان انگلیسی

A Comprehensive Model for Measurement of Motivational Frameworks in Employees (Case Study: Iranian Petroleum Industry Personnel)

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در سال های اخیر، روانشناسان صنعتی و متخصصین مدیریتی به دنبال بررسی فاکتورهای انگیزشی بودند که منجر به افزایش سطح عملکردی کارکنان می شوند. در این راستا، بسیاری از محققین، اهمیت نیازها، انگیزه ها و متغیرهای شخصی در تحلیل و بررسی انگیزه های انسانی را دریافته اند. با این حال، هنوز هم نقاط مبهمی وجود دارند که نیاز به تحقیقات بیشتر در این زمینه را برجسته تر می سازند. موفقیت سازمان ها همیشه در گرو عملکرد کارکنان آن می باشد. انگیزش کارکنان، محرکی برای بهبود عملکرد در محیط کاری می باشد. انگیزش به عنوان یکی از فرآیندهای حیاتی شناخته شده که تعریف سختی دارد، با این حال تعاریف بیشماری برای آن ارائه شده است. سختی تعریف انگیزش ممکن است به دلیل جهت گیری های فلسفی زیاد در زمینه ماهیت انسانی و درک انسان باشد. به بیانی کلی، انگیزش به صورتی تعریف شده که شامل هر چیزی باشد که رفتار را در دنبال کردن نتیجه ای خاص، تحت تاثیر قرار می دهد. رفتاری که به دنبال دستیابی به سود شخصی افراد است. علاوه بر این، انگیزش، عنصر مهمی برای دستیابی به عملکرد کامل و استفاده از پتانسیل های کامل یک فرد است. در مقابل نیز، بی انگیزگی موجب عملکرد ناقص در یک فرد می شود. در یک سازمان نیز، انگیزش در قالب فرآیندی نمود یافته که جهت رفتاری کارکنان و سطح اقدامات آنها علیرغم وجود موانع را تحت تاثیر قرار می دهد.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع پرداخته و برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده و مطالعه آن می تواند ابزار مناسبی برای یادگیری ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی برای دانشجویان گرامی باشد. موضوع انگیزش جزو یکی از مباحثی بوده که در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از پژوهشگران قرار گرفته و تاثیر آن بر مولفه های رفتار سازمانی، ارزیابی شده است. مطالعه این پروپوزال نیز می تواند دیدگاه جامع تری از این موضوع را در اختیار دانشجویان قرار دهد و امید می رود که زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن، قرار داده شده است:

الگوی سنجش انگیزش کارکنان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مدلی کلی برای سنجش چارچوب های انگیزشی در کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + بیست =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi