دانلود ترجمه مقاله ریزشبکه های DC: مروری بر استراتژی های کنترلی و روش های تثبیت

عنوان فارسی :

ریزشبکه های DC – قسمت 1: مروری بر استراتژی های کنترلی و روش های تثبیت

عنوان انگلیسی :

DC Microgrids—Part I: A Review of Control Strategies and Stabilization Techniques

کلمات کلیدی :

  ریزشبکه DC؛ کنترل بار؛ کنترل هماهنگ؛ مشخصات امپدانس؛ پایداری

درسهای مرتبط : دینامیک سیستم های قدرت
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 17 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 100
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
39,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. اصول کنترل DC MG 3. کنترل محلی در DC MG ها 4. کنترل هماهنگ در DC MG ها 5. تحلیل پایداری و روش های تثبیت برای DC MG 6. نتیجه گیری و پیشنهادهایی برای پژوهش های آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper presents a review of control strategies, stability analysis, and stabilization techniques for dc microgrids (MGs). Overall control is systematically classified into local and coordinated control levels according to respective functionalities in each level. As opposed to local control, which relies only on local measurements, some line of communication between units needs to be made available in order to achieve the coordinated control. Depending on the communication method, three basic coordinated control strategies can be distinguished, i.e., decentralized, centralized, and distributed control. Decentralized control can be regarded as an extension of the local control since it is also based exclusively on local measurements. In contrast, centralized and distributed control strategies rely on digital communication technologies. A number of approaches using these three coordinated control strategies to achieve various control objectives are reviewed in this paper. Moreover, properties of dc MG dynamics and stability are discussed. This paper illustrates that tightly regulated point-of-load converters tend to reduce the stability margins of the system since they introduce negative impedances, which can potentially oscillate with lightly damped power supply input filters. It is also demonstrated that how the stability of the whole system is defined by the relationship of the source and load impedances, referred to as the minor loop gain. Several prominent specifications for the minor loop gain are reviewed. Finally, a number of active stabilization techniques are presented.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده– این مطالعه، مقالات مربوط به استراتژی های کنترل، تحلیل پایداری و فنون تثبیت در زمینه ریزشبکه های DC (MG ها)، را مورد بررسی قرار می دهد. روش کنترل کلی، به صورت نظامند به سطوح کنترل محلی و هماهنگ، طبق کارکردهای مرتبط در هر سطح، دسته بندی می شود. برخلاف کنترل محلی که تنها به اندازه گیری های محلی متکی است، یک خط ارتباطاتی بین واحدها لازم است برقرار شود تا به کنترل هماهنگ دست یافته شود. براساس روش ارتباطات، سه استراتژی کنترل هماهنگ پایه از هم متمایز می شوند، که عبارتند از کنترل غیرمتمرکز، متمرکز و پراکنده. کنترل غیرمتمرکز، را می توان به صورت تعمیم یافته کنترل محلی در نظر گرفت، زیرا منحصراً براساس اندازه گیری های محلی نیز می باشد. برعکس، استراتژی های کنترل متمرکز و پراکنده، بر فنآوریهای ارتباطات دیجیتال متکی هستند. تعدادی روش برای استفاده از این سه استراتژی کنترل هماهنگ شده، جهت دستیابی به اهداف کنترلی مختلف در این مقاله مرور می شوند. علاوه بر آن، ویژگی های دینامیک ها و پایداری DC MG به بحث گذاشته می شوند. این مقاله، نشان می دهد که مبدل های «نقطه بار» (POL) شدیداً تنظیم شده، معمولاً حاشیه های پایداری سیستم را کاهش می دهند، زیرا امپدانس های منفی بوجود می آورند و این امر می تواند بطور بالقوه با فیلترهای ورودی منبع تغذیه با میرایی سبک، نوسان کنند. همچنین، نشان داده می شود که چگونه پایداری کل سیستم بوسیله رابطه امپدانس های منبع و بار، که به آن «بهره حلقه مینور» گفته می شود، تعریف می گردد. چندین مشخصه بارز مربوط به بهره حلقه مینور، مرور می شوند. در آخر، تعدادی روش پایدار سازی یا تثبیت اکتیو، ارائه می شوند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 38 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 9 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید. این ترجمه دارای یک پاورپوینت 32 اسلایدی نیز برای ارائه کلاسی می باشد.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب) این محصول همچنین دارای یک پاورپوینت 31 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد
قیمت : 39,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله ریزشبکه های DC: مروری بر استراتژی های کنترلی و روش های تثبیت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + هشت =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.