دانلود ترجمه مقاله نظریه میانگین واریانس با اطلاعات حسابداری غیردقیق

عنوان فارسی :

نظریه میانگین واریانس با اطلاعات حسابداری غیردقیق

عنوان انگلیسی :

Mean-variance theory with imprecise accounting information

کلمات کلیدی :

  نظریه میانگین واریانس؛ کیفیت اطلاعات؛ کیفیت تعهدی؛ اطلاعات غیردقیق

درسهای مرتبط : حسابداری مالی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 18 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 18
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مشتق ریاضیاتی مرز کارآمد تنظیم شده اطلاعات غیر دقیق 3. تاثیر اطلاعات غیردقیق بر وزن سبد سهام بهینه 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this paper, we examine the impact of imprecise accounting information on optimal portfolio choice in the mean-variance sense. We provide a theoretical platform illustrating the exact way in which imprecise return errors affect portfolio choice and alter the optimal vector of weights. We demonstrate that the covariance between actual return and return error could partly offset the impact of low-quality information on variance-covariance matrix. This is in agreement with empirical evidence suggesting that optimal portfolio weights are highly sensitive to small estimation errors in expected returns, but they are less sensitive with respect to errors in return variance estimates.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این مقاله ما به بررسی تاثیر اطلاعات حسابداری غیر دقیق بر انتخاب سبد سهام بهینه در مفهوم میانگین واریانس می‌ پردازیم. ما یک بستر نظری ارایه می ‌کنیم که روش دقیق را نشان می ‌دهد که در آن خطاهای بازدهی غیر دقیق بر انتخاب سبد سهام تاثیر می ‌گذارند و بردار بهینه وزن ها را تغییر می‌ دهند. ما نشان می ‌دهیم که کواریانس بین بازدهی واقعی و خطای بازدهی می ‌تواند تا حدی اثر اطلاعات کیفیتی پایین در ماتریس کواریانس - واریانس را خنثی کند. این در توافق با شواهدی تجربی است که نشان می ‌دهد که وزن های سبد سهام بهینه به خطاهای تخمین کوچک در بازده های مورد انتظار به شدت حساس هستند، اما در مورد خطاها در برآوردهای واریانس بازدهی، کمتر حساس می باشند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله نظریه میانگین واریانس با اطلاعات حسابداری غیردقیق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هشت =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.