دانلود ترجمه مقاله ملزومات اساسی برای ساخت خانه های هوشمند در شهرهای هوشمند بر اساس تکنولوژی های اینترنت اشیا

عنوان فارسی :

ملزومات اساسی برای ساخت خانه های هوشمند در شهرهای هوشمند بر اساس تکنولوژی های اینترنت اشیا

عنوان انگلیسی :

Major requirements for building Smart Homes in Smart Cities based on Internet of Things technologies

کلمات کلیدی :

  شهرهای هوشمند؛ ملزومات خانه هوشمند؛ هوش محدوده ای؛ اینترنت اشیا؛ اتوماسیون خانگی

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا (IoT)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 12 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 87
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. خانه هوشمند و شهرهای هوشمند 3. چالش ها 4. نتیجه گیری و پژوهش های آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

The recent boom in the Internet of Things (IoT) will turn Smart Cities and Smart Homes (SH) from hype to reality. SH is the major building block for Smart Cities and have long been a dream for decades, hobbyists in the late 1970s made Home Automation (HA) possible when personal computers started invading home spaces. While SH can share most of the IoT technologies, there are unique characteristics that make SH special. From the result of a recent research survey on SH and IoT technologies, this paper defines the major requirements for building SH. Seven unique requirement recommendations are defined and classified according to the specific quality of the SH building blocks.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – روند رو به رشد اخیر در اینترنت اشیا (IoT) باعث شده که شهرها و خانه های هوشمند (SH) از مفهوم به واقعیت تبدیل گردند. خانه هوشمند، بلوک های ساختاری اصلی برای شهرهای هوشمند بوده و در چند دهه گذشته یک رویا بوده است، علاقه مندان به این طرح در اواخر دهه 1970، اتوماسیون خانگی (HA) را هنگام ورود کامپیوترهای شخصی به محیط خانگی ایجاد کردند. در حالی که خانه هوشمند می تواند بیشتر تکنولوژی های IoT را در بر داشته باشد، با این حال، مشخصه های منحصر به فردی نیز وجود دارند که باعث می شوند خانه هوشمند، خاص گردد. با توجه به نتایج حاصل از تحقیقات اخیر در زمینه تکنولوژی های خانه هوشمند و اینترنت اشیا، این مقاله، ملزومات اساسی برای ساخت خانه هوشمند را تعریف کرده است. هفت توصیه منحر به فرد تعریف شده و با توجه به کیفیت خاص بلوک های ساختمانی SH طبقه بندی شده اند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله ملزومات اساسی برای ساخت خانه های هوشمند در شهرهای هوشمند بر اساس تکنولوژی های اینترنت اشیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.