دانلود ترجمه مقاله آنالیز طرح تأیید هویت ایمن برای سیستم خانه هوشمند بر اساس اینترنت اشیا

عنوان فارسی :

آنالیز طرح تأیید هویت ایمن برای سیستم خانه هوشمند بر اساس اینترنت اشیا

عنوان انگلیسی :

Analyses of Secure Authentication Scheme for Smart Home System based on Internet on Things

کلمات کلیدی :

  IoT؛ اینترنت اشیا؛ شبکه خانه هوشمند؛ تأیید هویت؛ امنیت

درسهای مرتبط : اینترنت اشیاء IOT
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 2 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 3
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
10,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. معماری شبکه خانه هوشمند 3. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Recently, advanced technologies in the semiconductor process have a great developed with nano technology. It enabled cost effective solutions to directly integrate wireless network connectivity with embedded processors and sensors. From the improved technology, IoT lead to great interest in the the field of inforamtion and communication technology, It is defined as integrated, fused and networked interconnection with objects. Security challenges in IoT include privacy, authentication and secure end-to-end connection. In addition, with the presence of multiple smart home standards currently used in market, any security scheme needs to consider inter-compatibility among the multiple standards. We analyzed and surveyed critical issues for technologies and securities of IoT, and discussed the applications and challenges of smart home network and related to IoT systems. Finally, to provide secure authentication procedure, we proposed the security protocol in IoT service in this paper.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده –اخیراً، تکنولوژی های پیشرفته در فرآیند نیمه هادی ها منجر به توسعه زیادی در زمینه نانوتکنولوژی های شده اند. این موضوع منجر به ایجاد راه حل های مقرون به صرفه ای در ادغام مستقیم ارتباط شبکه های بی سیم با پردازنده های تعبیه شده و سنسورها شده است. با توجه به تکنولوژی های بهبود یافته، IoTباعث توجه زیاد به زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات شده و در قالب ارتباطی یکپارچه و شبکه بندی شده در اشیا ارائه شده است. چالش های امنیتی در IoT شامل حریم خصوصی، تأیید هویت و ارتباط انتها به انتهای ایمن می باشد. علاوه بر این، با ظهور استانداردهای متعدد خانه هوشمند مورد استفاده در بازار، هر طرح امنیتی باید سازگاری بین استانداردهای متعدد را در نظر بگیرد. ما مسائل حیاتی در زمینه تکنولوژی ها و امنیت IoT را آنالیز و بررسی کرده و کاربردها و چالش های شبکه خانه هوشمند و نیز مربوط به سیستم های IoT را مورد مطالعه قرار داده ایم. نهایتاً، به منظور ارائه روش تأیید هویت ایمن، ما پروتکل امنیتی در سرویس IoT را در این مقاله ارائه داده ایم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 10,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله آنالیز طرح تأیید هویت ایمن برای سیستم خانه هوشمند بر اساس اینترنت اشیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + سیزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.