دانلود پروپوزال مدل احتمالی خطی در میزان استفاده از خدمات دندانپزشکی در بیمه ایران

عنوان فارسی

ارزیابی مدل احتمالی خطی در میزان استفاده از خدمات دندانپزشکی در شرکت بیمه ایران

عنوان انگلیسی

Evaluating the linear probabilistic model in the use of dental services in Iran's insurance company

رشته مرتبط :

  مدیریت بیمه

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
79,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت تهیه شده و در آن به ارزیابی مدل احتمالی خطی در میزان استفاده از خدمات دندانپزشکی در شرکت بیمه ایران پرداخته شده است. مسیرهای پژوهشی مشخص شده در این پروپوزال می تواند موجب کشف موضوعات تحقیقاتی جدیدتر برای تحقیقات آینده گردد.

در دنیای امروز، سلامت دهان و دندان نقش بسزایی در کیفیت زندگی افراد ایفا می‌کند. با این حال، هزینه‌های بالای خدمات دندانپزشکی می‌تواند دسترسی به این خدمات را برای بسیاری از افراد دشوار کند. بیمه به عنوان ابزاری برای مدیریت ریسک، می‌تواند تا حدی این مشکل را حل کند. در این پژوهش، به بررسی عوامل مؤثر بر میزان استفاده از خدمات دندانپزشکی با تمرکز بر نقش بیمه و ویژگی های خانوار پرداخته می‌شود.

پوشش‌های ضعیف بیمه‌های پایه در بخش دندانپزشکی، این خدمات را برای بسیاری از افراد به عنوان کالایی لوکس تلقی می‌کند. پوشش‌های درمان مازاد تکمیلی ارائه شده توسط شرکت‌های بیمه تجاری، می‌تواند تا حدی هزینه‌های دندانپزشکی را جبران کند و استفاده از این خدمات را برای افراد تسهیل کند.

انتظار می‌رود با افزایش درآمد، تمایل به استفاده از خدمات دندانپزشکی نیز افزایش یابد. همچنین افراد با تحصیلات بالاتر، آگاهی بیشتری از اهمیت بهداشت دهان و دندان دارند و ممکن است تمایل بیشتری به استفاده از خدمات دندانپزشکی نشان دهند. باید در نظر داشت که نیاز به خدمات دندانپزشکی در سنین مختلف متفاوت است. همچنین با افزایش تعداد اعضای خانواده، احتمال افزایش تقاضا برای خدمات دندانپزشکی نیز بیشتر می‌شود. افراد شاغل ممکن است به دلیل مشغله کاری، بهداشت دهان و دندان خود را نادیده بگیرند و نیاز بیشتری به خدمات دندانپزشکی داشته باشند.

ارزیابی دقیق ویژگی های بازار بیمه، از جمله تقاضا برای خدمات دندانپزشکی، برای طراحی و تنظیم سیاست‌های مؤثر در جهت توسعه این بخش ضروری است. یافته‌های این پژوهش نشان می‌دهد که بیمه و ویژگی های خانوار نقش مهمی در میزان استفاده از خدمات دندانپزشکی ایفا می‌کنند. با در نظر گرفتن این عوامل، می‌توان سیاست‌های کارآمدی برای افزایش دسترسی به خدمات دندانپزشکی و ارتقای سلامت دهان و دندان جامعه تدوین کرد.

توسعه پوشش‌های بیمه‌های پایه در بخش دندانپزشکی می‌تواند تا حدی بار مالی خدمات دندانپزشکی را از دوش خانوارها بردارد. ارائه ی بسته‌های بیمه‌ای متنوع و متناسب با نیازهای مختلف می‌تواند تمایل افراد به استفاده از بیمه را افزایش دهد. همچنین ارتقای آگاهی عمومی از اهمیت بهداشت دهان و دندان می‌تواند به افزایش تقاضا برای خدمات دندانپزشکی منجر شود.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مدل احتمالی خطی در میزان استفاده از خدمات دندانپزشکی در بیمه ایران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + شش =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi