دانلود پروپوزال ارزیابی تاثیر شیوه های یادگیری بر گرایش دانشجویان پزشکی به تفکر انتقادی

عنوان فارسی

ارزیابی تاثیر شیوه های یادگیری بر گرایش دانشجویان پزشکی به تفکر انتقادی (مطالعه موردی: مقایسه دانشجویان علوم پایه و پیش کارورز در دانشگاه های علوم پزشکی تهران و مشهد)

عنوان انگلیسی

Evaluating the impact of learning styles on the tendency of medical students to critical thinking (case study: comparison of basic science and pre-interns students in Tehran and Mashhad universities of medical sciences)

رشته مرتبط :

  پزشکی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

پروپوزال پزشکی
قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

تفکر انتقادی جزو مباحثی است که در چند دهه گذشته، بیشتر مورد تاکید پژوهشگران این حوزه قرار گرفته است و شاخه های مختلفی از علوم را تحت شعاع قرار داده است. در این بین، علوم پزشکی نیز از این موضوع، مستثنی نبوده است. با نگاهی به مقالات و پژوهش های مختلف انجام شده در این حوزه، متوجه می شویم که گرایش دانشجویان پزشکی به سمت تفکر انتقادی، موضوع پژوهشی تعداد بسیار کمی از مقالات بوده است. در این راستا، در این نمونه پروپوزال، به بررسی ارتباط سبک های یادگیری و گرایش دانشجویان علوم پزشکی به سمت تفکر انتقادی پرداخته شده است. با توجه به اینکه تفکر انتقادی، یک مقوله قابل آموزش است و عوامل مختلف فرهنگی و اجتماعی می توانند تاثیر بسزایی روی آن داشته باشند، تلاش شده تا عوامل موثر دیگر تاثیرگذار روی این موضوع نیز بررسی شوند.

در این پژوهش، یک سری اهداف کاربردی نیز مشخص شده اند، از جمله ارائه روش های آموزشی نوین در رابطه با شیوه های یادگیری متفاوت و نیز مقایسه آنها در راستای یافتن بهترین روش. لازم به ذکر است که این مطالعه از نوع پژوهشی – توصیفی – تحلیلی – همبستگی است که به صورت مقطعی انجام گرفته شده است. همچنین این تحقیق به صورت سرشماری انجام شده است.

این پروپوزال برای مباحث آموزش پزشکی آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال از جمله بیان مساله و ضرورت انجام تحقیق، ارائه اهداف و فرضیات، روش تحقیق، پیشینه تحقیق و … در آن رعایت گردیده است. مطالعه چندین نمونه پروپوزال آماده می تواند روش بسیار مناسبی برای آشنایی با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی باشد؛ همچنین مطالعه نمونه های آماده در موضوعات مشابه می تواند مسیرهای پژوهشی جدیدی را در اختیار پژوهشگران این حوزه قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن، قرار داده شده است:

سبک یادگیری و تفکر انتقادی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی تاثیر شیوه های یادگیری بر گرایش دانشجویان پزشکی به تفکر انتقادی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi