دانلود پروپوزال تاثیر چارچوب های رضایت شغلی بر سلامت عمومی کارکنان مراکز درمانی

عنوان فارسی

بررسی تاثیر چارچوب های رضایت شغلی بر شاخص های سلامت عمومی کارکنان مراکز درمانی در شهر رشت

عنوان انگلیسی

Investigating the impact of job satisfaction frameworks on general health indicators of medical center employees in Rasht city

رشته مرتبط

  پزشکی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

پروپوزال پزشکی
قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مدیران هر سازمان باید در کنار تمامی وظایفی که بر عهده دارند، مولفه های دیگری همچون رضایت و سلامت پرسنل سازمان را نیز مدنظر قرار دهند. این موضوع در سازمان هایی که با محوریت حفظ و ارتقای سلامت تشکیل شده اند، دو چندان می گردد؛ چرا که وظیفه این سازمان ها، تضمین سلامت سایر سازمان ها است. این سازمان ها زمانی می توانند وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند که کارکنانی راضی و سالم داشته باشند.

در این پروپوزال تلاش شده تا این موضوع به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد. در این نمونه پروپوزال به بررسی تاثیر مولفه رضایت شغلی بر سلامت پرسنل مراکز بهداشتی و درمانی شهر رشت پرداخته شده است. لازم به ذکر است که ساختارهای پروپوزال نویسی در این پروپوزال، کاملا رعایت شده اند و مطالعه آنها می تواند منبع مناسبی برای آشنایی بیشتر دانشجویان با این ساختارها باشد. همچنین مطالعه این نمونه پروپوزال می تواند مسیرها و ایده های پژوهشی جدیدی را در اختیار پژوهشگران و دانشجویان این رشته قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

رضایت شغلی و سلامت عمومی

حوزه سلامت، بسیار پیچیده است زیرا بر روی ارائه خدمات بهداشتی تمرکز دارد که طبیعتا توسط نیروی انسانی و کارکنان واحدهای پزشکی ارائه می شوند. کیفیت این خدمات، ارتباط مستقیمی با رفتارها و پیش زمینه های این کارکنان دارد. به همین دلیل، مدیران این واحدها باید اهمیت زیادی را برای عامل انسانی و همچنین افزایش اثربخشی این کارکنان و به تبع آن افزایش اثربخشی کل سازمان دهند. در این راستا باید به برخی موارد ضروری تاکید کرد، از جمله: پرسنل پزشکی و درمانی باید انتظارات روشنی از موضوع کار و محیط کار خود داشته باشند و در این راستا، دانش و مهارت های ضروری را فرا گرفته و به اشتراک بگذارند. آنها باید به تجهیزات لازم دسترسی داشته باشند. بازخورد عملکرد خود را دریافت کنند و سرپرستانی داشته باشند که به آنها انگیزه دهند. به بیان ساده تر، کارکنان این واحدها به انگیزه نیاز دارند تا بتوانند این انگیزه را به بیماران نیز منتقل کنند و احساس رضایت را در آنها به وجود آورند.

نقش مدیریت در ایجاد شرایط لازم در سازمان برای دستیابی به موفقیت و اهداف بلند مدت، بر کسی پوشیده نیست. در اصل، مدیریت را می توان تحت تاثیر واکنش ها و رفتارهای کارکنان در ارتباط با تحولات سازمانی، عملکرد کل سیستم، رضایت شغلی و فرهنگ سازمانی دانست. مدیران می توانند بر اساس ارزش ها و مشخصه های خود، تاثیرات مثبتی را در پرسنل ایجاد کنند. هر مدیر بر اساس مهارت ها و قابلیت های خود باید تصمیماتی را اتخاذ نمایند که روی کارکنان، تاثیرگذار باشد و در این زمینهف به حذف و مدیریت مناسب تضادها و چالش هایی بپردازد که می توانند تاثیر مثبتی در آینده کسب و کار داشته باشد.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال تاثیر چارچوب های رضایت شغلی بر سلامت عمومی کارکنان مراکز درمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi