دانلود پروپوزال مطالعه ای بر رابطه بین مولفه های مدیریت دانش و فشار روانی کارمندان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر رابطه بین مولفه های مدیریت دانش و فشار روانی کارمندان (مطالعه موردی: پرسنل بانک ملت در شهر تهران)

عنوان انگلیسی

A study on the relationship between knowledge management components and employee stress (Case study: Bank Mellat staff in Tehran)

رشته مرتبط :

  مدیریت دانش

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

دانلود پاورپوینت مدیریت دانش و فشار روانی کارمندان

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

فشار رواني، يكي از اصلی ترین مسائلی است که جهان امروز با آن مواجه می باشد. با یک مقایسه ساده بین این عامل با دیگر عوامل محدود کننده منابع انسانی متوجه می شویم که فشار روانی از جمله اصلی ترین مسائلی است می تواند عملکرد را تحت تاثیر قرار دهد. این فشار از خارج به فرد وارد می شود و می تواند منجر به عوارض جسمی و روحی گردد. اگر این فشارهای خارجی، بیشتر از حد تحمل او باشد می تواند دچار تنش گردد. این عوارض می توانند شامل عوارض جسمانی همچون فشار خون، مشکلات گوارشی و ریوی، سردرد، کمر درد و یا عوارض روانی مانند اختلالات روانی و شخصیتی، افسردگی و … باشند. فاکتورهای زیادی می تواند باعث فشار روانی گردد که بسیاری از آنها نیز کنترل پذیر و قابل پیشگیری نیستند و افراد ناچار هستند تا آنها را تحمل نمایند. در کشور ما با توجه به مسائل مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی که در طی چند سال گذشته شاهد بودیم، فشارهای زیادی مخصوصا به نیروی انسانی و کارکنان سازمان ها وارد شده که تاثیرات منفی زیادی روی جسم و روان آنها داشته است. در این راستا، رسیدگی به مسائل رفاهی و همچنین رفع مشکلات زندگی کارکنان باید سرلوحه اقدامات مدیران سازمان باشد تا با کاهش عوارض، عملکرد سازمانی آنها افزایش یابد. ابزارهای مدیریت دانش، یکی از ابزارهای مهمی است که مدیران می توانند از آن برای این موضوع استفاده نمایند.

این پروپوزال برای رشته کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و همانطور که در عنوان نیز مشخص است، به بررسی ارتباط مدیریت دانش و فشار روانی در بین کارمندان پرداخته است و در این راستا یک مطالعه موردی نیز در بین کارمندان بانک ملت انجام داده است. ساختارهای استاندارد یک پروپوزال در این محصول رعایت شده و در نتیجه مطالعه آن می توان ابزار مناسبی در راستای آشنایی با این ساختارها باشد. نهایتا نیز باید به این نکته مهم اشاره کنیم که موضوع ارائه شده در این پروپوزال، یک موضوع جامع است و در نتیجه مطالعه آن می توان ایده های پژوهشی جدیدی را برای مخاطبین ایجاد نماید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

مدیریت دانش و فشار روانی کارکنان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر رابطه بین مولفه های مدیریت دانش و فشار روانی کارمندان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi