دانلود پروپوزال بررسی ارتباط بین مدیریت دانش و شاخص های خلاقیت در مراکز آموزشی و درمانی

عنوان فارسی

بررسی ارتباط بین مدیریت دانش و شاخص های خلاقیت در مراکز آموزشی و درمانی وابسته به دانشگاه های علوم پزشکی در شهر تهران

عنوان انگلیسی

Investigating the relationship between knowledge management and creativity indicators in educational and medical centers affiliated to universities of medical sciences in Tehran

رشته مرتبط :

  پزشکی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

پروپوزال پزشکی
قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

دانش، ابزاری است که از نسلی به نسل دیگر انتقال یافته و مدیریت دانش نیز امری است که اهمیت بالایی در این زمینه داشته است. جوامع مختلف از این ابزار در راستای درک گذشته و پیش بینی آینده و تسهیل زندگی روزمره استفاده کرده اند. امروزه با توجه به توسعه روزافزون زمینه های علمی، مسائل اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، سازمان ها نیز وارد عصر جدیدی با پیچیدگی های خاص شده اند و انتظارات زیادی را برای جوامع خلق کرده اند. در همین راستا، به کارگیری صحیح پتانسیل های دانش در راستای حل مسائل و رفع نیازهای سازمان ها نیز امری ضروری و اجتناب ناپذیر است و نیازمند ابزارهای مدیریتی خاص دارد. لازم به ذکر است که پیاده سازی این عناصر، نیازمند ابزارهای اجرایی خاصی می باشد. مراکز آموزشی و درمانی مرتبط با علوم پزشکی و سلامت نیز از این قاعده، مستثنی نیستند.

این پروپوزال به بررسی ارتباط بین مدیریت دانش و شاخص های مرتبط با خلاقیت سازمانی پرداخته و مراکز آموزشی و درمانی مرتبط با دانشگاه های علوم پزشکی در شهر تهران نیز به عنوان مطالعه موردی انتخاب شده اند. لازم به توضیح است که ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز به طور کامل در این محصول رعایت شده اند. مطالعه چندین نمونه پروپوزال آماده می تواند روش بسیار مناسبی در راستای آشنایی با این ساختارها باشد. همچنین با توجه به جامعیت پژوهش و مسیرهای پژوهشی مشخص شده در این پروپوزال، می توان ایده های پژوهشی جدیدی را برای تحقیقات آینده از آن کشف و استفاده کرد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

رابطه مدیریت دانش و خلاقیت

خلاقیت، اساس نوآوری است، و هر دو را می توان مکمل همدیگر نامید. هیچ نوآوری، بدون ایده های خلاقانه به وجود نخواهد آمد. سازماندهی تفکرات خلاقانه، نتیجه پر و بال دادن به فرهنگ سازمانی می باشد. این فرهنگ از طریق روش های خلاق و امکان توسعه توانایی های فردی و گروهی، تحریک و حفظ می شود. در سازمان های مدرن، این فرآیند به یک روال استاندارد تبدیل شده است.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال بررسی ارتباط بین مدیریت دانش و شاخص های خلاقیت در مراکز آموزشی و درمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 3 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi