دانلود پروپوزال چارچوب های ارائه خدمات بهداشتی درمانی به صورت از راه دور در ایران

عنوان فارسی

طراحی چارچوب های ارائه خدمات بهداشتی درمانی به صورت از راه دور در ایران (مطالعه موردی: سازمان بهداشت درمان وزارت نفت)

عنوان انگلیسی

Designing frameworks for the provision of remote health care services in Iran (case study: Health Organization of the Ministry of Petroleum)

رشته مرتبط

  پزشکی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

پروپوزال پزشکی
قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در طی چند دهه اخیر، توسعه گسترده فناوری باعث تاثیرات شگرفی در زندگی انسانی شده و شاخه پزشکی نیز این مورد، مستثنی نبوده است. فناوری های نوظهور باعث شده اند تا ارائه خدمات مربوط به مراقبت از سلامت نیز به سطوح بالاتری برسند. از جمله فناوری هایی که زندگی انسان ها را تحت تاثیر قرار داده می توان به اینترنت اشاره کرد. مطمئنا این تکنولوژی باعث سرعت گرفتن امر اطلاع رسانی شده و در این راستا، سازمان ها به فکر استفاده بهینه از این فناوری در جهت بهبود فرآیندهای اطلاع رسانی خود افتاده اند. سازمان های مرتبط با بهداشت و سلامت توانسته اند تا با استفاده از این ابزار، خدمات خود را به نقاط دوردست از نظر جغرافیایی نیز بسط دهند.

با نگاهی به مقالات و پژوهش های منتشر شده در داخل کشور با موضوع مراقبت از سلامت از راه دور می توان به این نتیجه رسید که تحقیقات جامعی در این حوزه انجام نگرفته و این پروپوزال را می توان پژوهشی پیشرو در این زمینه عنوان کرد. مطالعه نتایج این تحقیق می تواند مسیرها و ایده های جدیدی را در اختیار پژوهشگران این حوزه قرار دهد. این نمونه پروپوزال برای رشته پزشکی آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. این ساختارها شامل بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، سوالات، روش تحقیق، پیشینه تحقیق و … می باشند. مطمئنا مطالعه چندین نمونه پروپوزال آماده می تواند بهترین روش آشنایی با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی باشد.

این پروپوزال در محیط نرم افزار ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین مقاله بیس مربوط به آن نیز قرار داده شده است:

خدمات بهداشتی درمانی از راه دور

در دهه اخیر، پیشرفت های سریع در فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، تاثیر چشم گیری روی بخش سلامت داشته است. فناوری هایی همچون تله مدیسین (پزشکی از راه دور) و سلامت الکترونیک (e-health) باعث شده اند تا هزینه های مراقبت از سلامت و همچنین خطاهای پزشکی، به طرز چشمگیری کاهش یابند. تله مدیسین، نقشی اساسی در دسترسی به سرویس های پزشکی در کشورهای در حال توسعه ایفا کرده است.

مفهوم پزشکی از راه دور که موضوع اصلی این پروپوزال بوده را می توان مفهومی بسیار گسترده دانست؛ تا حدی که علاوه بر یک سرویس، فرهنگی جامع است که به کارگیری و استفاده صحیح از ابزارهای این حوزه را در بر می گیرد. این گستردگی را می توان از ابتدایی ترین مسائل همچون تماس تلفنی با بیمار تا پیشرفته ترین موارد همچون عمل های جراحی در بستر اینترنت و به صورت بین قاره ای، تعریف نمود. ارائه مدلی جهت ارائه خدمات بهداشتی درمانی از راه دور و همچنین اولویت بندی عوامل موثر بر آن و نهایتا ارائه راهکارهایی در راستای موفقیت در پیاده سازی این سیستم، جزو اصلی ترین اهدافی است که این پروپوزال دنبال می کند.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال چارچوب های ارائه خدمات بهداشتی درمانی به صورت از راه دور در ایران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi