دانلود ترجمه مقاله اینترنت اشیای مبتنی بر شبکه 5G برای پاسخ به تقاضا در شبکه هوشمند

عنوان فارسی :

اینترنت اشیای مبتنی بر شبکه 5G برای پاسخ به تقاضا در شبکه هوشمند: مروری بر کاربردهای بالقوه

عنوان انگلیسی :

5G network-based Internet of Things for demand response in smart grid: A survey on application potential

کلمات کلیدی :

  پاسخ به تقاضا؛ شبکه هوشمند؛ شبکه 5G؛ اینترنت اشیا؛ کاربردهای بالقوه

درسهای مرتبط : شبکه هوشمند؛ اینترنت اشیا
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 15 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 141
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
39,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پاسخ به تقاضا در شبکه هوشمند 3. ویژگی های ضروری و سناریوهای کاربردی معمول در شبکه 5G 4. کاربردهای بالقوه شبکه 5G برای DR در شبکه های هوشمند 5. کارهای آتی در زمینه کاربرد شبکه های 5G برای DR در شبکه های هوشمند 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Demand response (DR) has been widely regarded as an effective way to provide regulation services for smart grids by controlling demand-side resources via new and improved information and communication technologies. Emerging 5G networks and 5G-based Internet of Things (IoTs) can doubtless provide better infrastructure for DR, owing to 5G’s advantages of fast transfer speed, high reliability, robust security, low power consumption, and massive number of connections. However, nearly none of the existing studies have applied 5G technology to DR, which will be the subject surveyed in this paper. First, the concept of DR and recent practical advances are investigated, especially the application of communication technologies to DR. Then, a comprehensive review of the cyber security, consumer privacy, and reliability of DR is presented. These topics received little attention in the past, but they will be among the most crucial factors in the future. In addition, the essential features and typical application scenarios of 5G communication are investigated. On this basis, the advantages, methods, recent advances, and implementation planning of 5G on DR are studied. Finally, the future work that must urgently be conducted in order to achieve the application of 5G to DR is discussed. This paper’s application survey of 5G on DR is carried out before 5G technology enters the large-scale commercial stage, so as to provide references and guidelines for developing future 5G networks in the smart grid paradigm. Introduction: Energy production, transport, and utilization forms are being transformed around the world. For example, renewable energy sources (RESs) are on the rise, and are beginning to replace traditional generating units in power systems [1]. Distributed energy resources (DERs) are growing. Consequently, more distribution networks are changing from one-way power flow to bidirectional power flow [2]. Moreover, electric vehicles (EVs) and energy storage batteries are becoming widely used, which is changing power utilization characteristics [3]. Therefore, electric power is becoming the most important energy form by which to connect all other energies.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – پاسخ به تقاضا (DR) به طور گسترده به عنوان روشی اثربخش برای فراهم آوردن خدمات تنظیم شبکه های هوشمند، از طریق کنترل کردن منابع سمت تقاضا، با استفاده از فناوری های ارتباط و اطلاعات جدید و بهبودیافته در نظر گرفته شده است. شبکه های G5 نوظهور و همچنین اینترنت اشیای مبتنی بر G5 ، بدون شرط، زیرساخت بهتری را به دلیل مزیت های G5 ، در زمینه سرعت بیشتر انتقال داده، اطمینان پذیری بالا، امنیت مستحکم، مصرف توان کمتر و تعداد بسیار بالای ارتباطات، برای DR فراهم می آورند. با این وجود تقریبا هیچ کدام از مطالعات موجود، فناوری G5 را برای DR اِعمال نکرده اند که در واقع در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت. در وهله اول، مفهوم DR و پیشرفت های عملی جدید، مورد بررسی قرار می گیرد (به خصوص زمینه کاربرد فناوری های ارتباطات، برای DR). سپس مروری جامع، از امنیت سایبری، محرمانگی مصرف کننده و اطمینان پذیری DR ارائه می شود. در گذشته توجه کمی به این عناوین شده است اما در آینده، در زمره مهم ترین فاکتورها قرار خواهند گرفت. علاوه بر آن، ویژگی های الزامی و سناریوهای کاربرد عادی ارتباطات 5G مورد بررسی قرار می گیرد. بر اساس این پایه، مزیت ها، روش، پیشرفت های اخیر و همچنین پیاده سازی برنامه های G5 بر DR، مورد مطالعه قرار خواهد گرفت. در نهایت مطالعات آتی که باید به طور اضطراری به منظور به دست آوردن کاربردهای G5 ، در زمینه DR انجام شوند مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. بررسی کاربرد مقاله در دست، در زمینه G5 ، در DR، قبل از ورود فناوری 5G در مرحله تجاری در مقیاس بزرگ انجام شده است تا بتوان مراجع و رهنمودهای کافی، برای توسعه شبکه های G5 آینده را در الگوهای شبکه هوشمند فراهم آورد. مقدمه: تولید انرژی و حالت های بهره برداری و انتقال، در سراسر جهان، در حال دگرگونی است. برای مثال، منابع انرژی تجدیدپذیر (RESها) اکنون در حال افزایش هستند و در ابتدای راه جایگزینی واحدهای تولیدهای سنتی، در سیستم های قدرت به شمار می رود [1]. منابع انرژی پراکنده (DERها) نیز در حال توسعه می باشند. متعاقبا شبکه های توزیع بیشتر، از پخش بار یک طرفه به پخش بار دو طرفه در حال تغییر هستند. علاوه بر آن، وسایل نقلیه الکتریکی (EVها) و باتری های ذخیره سازی انرژی، به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند که این پدیده باعث تغییر خصوصیات بهره برداری از توان شده است [3]. بنابراین توان الکتریکی، تبدیل به مهم ترین حالت انرژی می شود که با استفاده از آن می توان سایر انرژی ها را به یکدیگر متصل نمود.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 27 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 24 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید. همچنین یک پاورپوینت 28 اسلایدی نیز برای این مقاله آماده شده است.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب) این محصول همچنین دارای یک پاورپوینت 28 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد
قیمت : 39,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله اینترنت اشیای مبتنی بر شبکه 5G برای پاسخ به تقاضا در شبکه هوشمند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.