دانلود پروپوزال مبانی استراتژی های هوشمند در سازمان های پژوهشی دانش بنیان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر مبانی استراتژی های هوشمند در سازمان های پژوهشی دانش بنیان

عنوان انگلیسی

A Study of the Basics of Intelligent Strategies in Knowledge Based Research Organizations

رشته مرتبط :

  مدیریت دانش

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امروزه کلمه “تغییر” به یک کلمه کلیدی و واقعیتی اجتناب ناپذیر در سازمان ها و به خصوص سازمان های دانش بنیان تبدیل شده است. رهبران سازمانی، تغییر را به عنوان راه حلی برای تحول بازار، تکنولوژی و قواعد در کل سازمان در نظر می گیرند. هدف این تغییرات و استراتژی ها نیز توسعه مهارت های فردی و سازمانی در کنار سوق دادن سازمان به سمت شرایطی بهتر و نیل به موفقیت های برنامه ریزی شده می باشد. این استراتژی ها بیشتر بر خلق محصولات و خدمات جدید، تغییر سیستم های اطلاعاتی، پیاده سازی رویکردهای سازمان دهی جدید، توسعه راهبردها و قواعد جدید و نیز راه اندازی یک سیستم مدیریتی جدید تمرکز دارند.

استراتژی های مدیریت دانش سازمان را می تواند از جنبه های مختلفی مورد مطالعه قرار داد، مانند: تکنولوژی های دانش آفرینی، به اشتراک گذاری داش، فرهنگ سازمانی، رهبری، معماری دانش، یادگیری سازمانی و غیره. بر طبق تحقیقات انجام شده هدف بیشتر استراتژی های هوشمند مبتنی بر دانش، ملموس تر کردن دانش و نمایش نقش آن در سازمان ها در قالب ابزارها و نقشه های راهبردی می باشد، همچنین یکی از اهداف این رویکردها نیز توسعه ابزارهای مشوقی در قالب رفتارهای جمعی در راستای تسهیم و بهبود دانش و نیز ایجاد زیرساخت هایی برای کسب مزیت رقابتی می باشد.

در همین راستا، رهبران در محیط شدیدا رقابتی امروزه، باید سازمان های خود را شکلی استراتژیک و کاملا دوراندیشانه اداره نمایند و خط مشی ها و قواعد ثابت گذشته را کنار بگذارند. آنها باید توجه داشته باشند که در زمان تدوین برنامه های سازمانی، همواره به آینده بیاندیشند و فراتر از آموخته های آکادمیک خود پیش روند.

هدف این پروپوزال نیز تدوین استراتژی های آینده نگرانه و هوشمندی برای پیشبرد اهداف سازمان های تحقیقاتی دانش محور می باشد. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. یکی از دغدغه های دانشجویان در دوره کارشناسی ارشد، نگارش پروپوزالی استاندارد بر مبنای دستورالعمل های ارائه شده توسط دانشگاه ها می باشد. یکی از روش های آشنایی با این ساختارها، مطالعه و بررسی پروپوزال های استاندارد می باشد. در راستای پاسخگویی به این نیاز دانشجویان، پروپوزال های استانداردی آماده شده تا راهگشای این مساله باشد. همچنین امید می رود که مطالعه این پروپوزال ها، زمینه ساز و الهام بخش موضوعات پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آینده پژوهشگران گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

استراتژی های هوشمند

ترجمه مقاله بیس مربوط به این پروپوزال نیز انجام شده و جهت دریافت آن می توانید وارد لینک زیر شوید:

دانلود ترجمه مقاله رسانه های اجتماعی، مدیریت دانش و سازمان های هوشمند


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مبانی استراتژی های هوشمند در سازمان های پژوهشی دانش بنیان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi