دانلود پروپوزال نقش سرمایه فکری در افزایش رضایت شغلی و حفظ منابع انسانی در سازمان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش سرمایه فکری در افزایش رضایت شغلی و حفظ منابع انسانی در سازمان (مطالعه موردی: کارکنان بانک مسکن)

عنوان انگلیسی

A study on the role of intellectual capital in increasing job satisfaction and maintaining human resources in the organization (case study: Maskan Bank employees)

رشته مرتبط :

  مدیریت دولتی گرایش تحول

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مزیت رقابتی در طی چند دهه اخیر، تمرکز اصلی رویکردهای مربوط به رقابت در سازمان های پیشرو بوده است. در این راستا، مباحث زیادی از طرف محققین این حوزه مطرح شده و مقالات ارزشمندی نیز به چاپ رسیده است. سازمان ها برای اینکه بتوانند جایگاه خود را در بازارهای جهانی حفظ کرده و کارایی بهتری را از خود به نمایش بگذارند، باید به دنبال کسب مولفه های مرتبط با مزیت رقابتی باشند. البته لازم به ذکر است که در دهه اخیر، ماهیت رقابت نیز در کنار حساسیت آن، تغییرات عمده ای را شاهد بوده است. در این راستا، سازمان ها، مرکز توجهات خود را از دارایی های ملموس به سمت دارایی های ناملموس، معطوف ساخته اند. سرمایه فکری در سازمان ها از جمله دارایی های ناملموس است که می تواند مولفه های زیادی را تحت شعاع قرار دهد.

در این پروپوزال به بررسی تاثیر سرمایه فکری بر بهبود رضایت شغلی کارکنان و همچنین حفظ آنها در بدنه سازمان پرداخته شده و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز در بین کارکنان ادارات مرکزی بانک مسکن، انجام شده است. این نمونه پروپوزال برای درس روش تحقیق دوره کارشناسی ارشد آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. این ساختارهای شامل مواردی همچون بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، روش تحقیق، اهداف، فرضیات و … می باشند. مطمئنا مطالعه نمونه پروپوزال های آماده می تواند بهترین منبع برای آشنایی با ساختارهای پروپوزال نویسی برای دانشجویان این واحد درسی باشد. لازم به ذکر است که مطالعه این نمونه ها می تواند راهگشای ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آینده نیز باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن، قرار داده شده است:

سرمایه فکری و رضایت شغلی

منابع انسانی و جایگاه آن در هر سازمانی، یک واقعیت مشهود است و اهمیت آن بر هیچ مدیر موفقی، پوشیده نیست. در واقع، رشد و توسعه یک سازمان را می توان در سایه این منبع جستجو کرد. البته که توسعه منابع انسانی، نیازمند به کار گیری اقدامات فراوانی است و مولفه های مختلفی روی آن، تاثیرگذار می باشد. یکی از این مولفه ها، بهبود رضایت شغلی کارکنان می باشد. مطالعات نشان داده اند که افزایش رضایت شغلی می تواند باعث بهبود بازده و بهره وری سازمانی گردد. رضایت شغلی می تواند نتایج آشکار زیادی را در پی داشته باشد که از جمله آنها می توان به مواردی همچون رفتار شهروندی سازمانی، تعهد شغلی، سلامت روان و کاهش رفتارهایی مانند ترک از شغل اشاره کرد. اشاره به همین نتایج کافی است تا مدیران، انگیزه بیشتری در جهت بهبود رضایت شغلی در بین پرسنل خود داشته باشند.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش سرمایه فکری در افزایش رضایت شغلی و حفظ منابع انسانی در سازمان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شانزده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi