دانلود پروپوزال نقش سرمایه فکری و رفتار شهروندی سازمانی در راستای حفظ کارکنان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش سرمایه فکری و رفتار شهروندی سازمانی (OCB) در راستای حفظ کارکنان (مطالعه موردی: شرکت بیمه ایران)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Intellectual Capital and Organizational Citizenship Behavior (OCB) in Employee Retention (Case Study: Iran Insurance Company)

رشته مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

اگرچه شواهدی وجود دارند که حاکی از تاثیر رفتار شهروندی سازمانی (OCB) بر حفظ کارکنان می باشند، با این حال، برخی از مطالعات بر این باورند که تحقیقات بیشتری در راستای درک ارتباط بین OCB و متغیرهای دخیل در تصمیمات کارکنان جهت ترک سازمان ها، نیاز است. هدف این پروپوزال نیز، بسط و گسترش روابط بین OCB و حفظ کارکنان با بررسی تاثیر متغیرهای دخیل در شرایط ترک خدمت، مانند یعنی محیط های شغلی بهتر خارجی، تمایل به جستجوی شغلی بهتر خارج از سازمان، و تمایل به استعفا، می باشد. در این راستا، نقش مدیریت سرمایه فکری نیز در این زمینه مورد بررسی قرار گرفته است.

نظریه های رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی نشان داده اند که بهره گیری صحیح از منابع می تواند منجر به خروجی های کارآمدتر و موثرتری برای سازمان ها گردد. ماهیت انسان، تاکنون به طور کامل کشف نشده و یکی از پیچیده ترین مخلوقات در عالم می باشد. انسان همیشه علاقه مند به جستجو می باشد تا درک بهتری از رفتارهای خود و اطرافیانش کسب نماید. علوم مدیریتی، سهم بسزایی در درک رفتارهای انسانی داشته اند. اما این یافته ها کافی نبوده اند، مخصوصا در شرایط کنونی که روش های گذشته برای ارزیابی و پیش بینی های سازمانی، پاسخگو نمی باشند. امروزه، جهان به سمت سناریوی جهانی سازی شدن پیش می رود. در چنین شرایطی، سازمان ها بایستی با حداقل بهره گیری از منابع و نیز بهره وری موثر، که منجر به رضایت و وفاداری کارکنان می گردد، عمل کنند، و این موضوع تنها به واسطه شاخصه های رفتار شهروندی سازمانی میسر می گردد.

در این پروپوزال به طور دقیق تر و جامع تر به بررسی این موضوع پرداخته شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن پیاده سازی شده است. مطالعه این محصول به دانشجویانی که تمایل به درک بیشتر این ساختارها دارند، پیشنهاد می گردد. همچنین مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی در این حیطه پژوهشی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن، و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

سرمایه فکری و رفتار شهروندی سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش سرمایه فکری و رفتار شهروندی سازمانی در راستای حفظ کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi