دانلود ترجمه مقاله ادغام و تعامل سیستم های تولید انعطاف پذیر انرژی در یک شبکه هوشمند

عنوان فارسی :

ادغام و تعامل سیستم های تولید انعطاف پذیر انرژی در یک شبکه هوشمند

عنوان انگلیسی :

Integration and Interaction of Energy Flexible Manufacturing Systems within a Smart Grid

کلمات کلیدی :

  بهره وری انرژی؛ انعطاف پذیری انرژی؛ سیستم های تولیدی؛ کنترل و برنامه ریزی تولید

درسهای مرتبط : شبکه هوشمند
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 18
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
الزویر
قیمت دانلود مقاله
26,000 تومان
فهرست مطالب

1. انگیزش 2. ادغام سیستم های تولید انعطاف پذیر انرژی 3. تعامل سیستم های تولید انعطاف پذیر انرژی با یک شبکه هوشمند 4. خلاصه و چشم انداز

نمونه متن انگلیسی مقاله

The need for clean, safe and inexpensive energy provision is driving many countries in the transition towards renewable energies. Due to the characteristics of solar and wind power, a volatile energy provision and therefore an increasing instability of the grid can be observed. Hence, a fast and efficient communication and interaction of energy providers and energy consumers within the grid is necessary. Manufacturing companies can enable the efficient integration of renewable energies to the grid and can additionally gain a competitive advantage through the concept of energy-flexibility. This paper presents findings of the future interaction of factories and an approach for integrating manufacturing systems into a smart grid environment.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – نیاز به تأمین انرژی ارزان، ایمن و پاک، محرک بسیاری از کشورها در حرکت به سمت انرژی های تجدیدپذیر می باشد. به دلیل مشخصه های توان خورشیدی و بادی، مواردی چون تأمین ناپایدار انرژی و در نتیجه افزایش ناپایداری شبکه را می توان به وضوح مشاهده کرد. از این رو، ارتباطات سریع و مؤثر و تعامل عرضه کنندگان انرژی و مصرف کنندگان انرژی در شبکه ضروری است. شرکت های تولید کننده می توانند ادغام مؤثر انرژی های تجدیدپذیر در شبکه را ایجاد کرده و یک سری مزایای رقابتی را از طریق مفهوم انعطاف پذیری انرژی به دست آوردند. این مقاله یافته های تعاملات آتی کارخانه ها و رویکردی برای ادغام سیستم های تولیدی در یک محیط شبکه هوشمند را ارائه داده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 26,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله ادغام و تعامل سیستم های تولید انعطاف پذیر انرژی در یک شبکه هوشمند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 14 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.