دانلود ترجمه مقاله ادغام داده های XBRL با اطلاعات متنی در زبان چینی: یک رویکرد وب معنایی

عنوان فارسی :

ادغام داده های XBRL با اطلاعات متنی در زبان چینی: یک رویکرد وب معنایی

عنوان انگلیسی :

Integrating XBRL data with textual information in Chinese: A semantic web approach

کلمات کلیدی :

  تجزیه و تحلیل متن؛ بازیابی اطلاعات کسب و کار؛ ادغام اطلاعات مالی و غیر مالی؛ XBRL

درسهای مرتبط : سیستم های اطلاعاتی حسابداری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 15 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 59
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیش زمینه 3. روش: طراحی و توسعه 4. نتایج 5. بحث و بررسی و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Due to formatting differences, the difficulties of processing the textual disclosures and integrating them with quantitative financial data are well documented in the literature. Using a design science methodology, this paper describes a method that automatically extracts relevant textual data from annual reports published in Chinese. These extracted words are then mapped to a knowledge framework we proposed. This paper shows that it is technologically feasible to reorganize the MD&A contents into any given knowledge structure to improve the search capability, readability, and cohesiveness of the MD&A contents. Finally, we demonstrate a prototype system that uses semantic web technology to achieve information integration that presents XBRL formatted accounting data with relevant textual disclosures together to assist user decision making.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – با توجه به تفاوت های قالب بندی، مشکلات پردازش افشای متنی و ادغام آنها با داده های مالی کمی، در مطالعات به خوبی مستند شده است. این مقاله با استفاده از یک روش طراحی علمی، روشی را ارائه می دهد که به طور خودکار داده های متنی مرتبط را از گزارش های سالانه منتشر شده در چینی استخراج می کند. این کلمات استخراج شده پس از آن به یک چارچوب دانش که ما پیشنهاد نموده ایم، نگاشت می شوند. این مقاله نشان می دهد از لحاظ تکنولوژیکی تغییر مجدد محتوای MD & A در هر ساختار داده شده برای بهبود قابلیت جستجو، قابلیت خوانایی و انسجام محتوای محتوا MD & A امکانپذیر است. در نهایت، ما یک سیستم نمونه اولیه را نشان می دهیم که از تکنولوژی وب معنایی برای رسیدن به یکپارچه سازی اطلاعات استفاده می کند، آن داده های حسابداری قالب بندی شده XBRL را با افشای متنی مربوطه کنار هم قرار می دهد تا به تصمیم گیری کاربر کمک کند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله ادغام داده های XBRL با اطلاعات متنی در زبان چینی: یک رویکرد وب معنایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.