دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش خصوصی سازی بیمه در عملکرد صنعت بیمه

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش خصوصی سازی بیمه در عملکرد صنعت بیمه در ایران

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Insurance Privatization on the Performance of the Insurance Industry in Iran

رشته مرتبط :

  مدیریت بیمه

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
106,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

بیمه، یک قسمت لاینفک از سیستم خدمات مالی است و امنیت مالی شهروندان را حاصل می کند و توصیه های سرمایه گذاری ارزشمند ارائه می دهد و به عنوان یک گام موثر در جهت پایداری مالی فردی و ملی، عمل می کند. در سطح کلان، یک سیاست بیمه از خریدار در برابر قوانین مالی حاصله از یک مجموعه مشخص از ریسک ها با هزینه معین، حمایت می کند. بنابراین، نگرانی را کاهش می دهد و پایداری مالی را با فراهم کردن یک شبکه امنیت اجتماعی بسیار لازم، بخصوص در زمان از بین رفتن مناسبات خانوادگی و خانوارهای اصلی در کشورهای در حال توسعه، حمایت می کند.

صنعت بیمه کشور به عنوان یکی از موسسات مالی کشور، جایگاه ویژه ای در فرآیند خصوصی سازی دارد بگونه ای که بازده این صنعت، محرک بخش های اقتصادی دیگر در تخصیص وجوه موجود فراهم می سازد. خصوصی سازی، استراتژی و راهبردی است که در جدال با کمبودها، در بسیاری از کشورها استفاده شده است و نتایج مختلفی حاصل کرده است. برای انتقال شرکت های دولتی به بخش خصوصی، باید به شرایط اجتماعی، سیاسی و اقتصادی هر کشور توجه داشته و به برنامه ریزی قبل از خصوصی سازی، برنامه ریزی در طی خصوصی سازی و برنامه ریزی و مدیریت بعد از خصوصی سازی، توجه شود. طبق تعاریف ارائه شده توسط سازمان های مرتبط، خصوصی سازی «انتقال مالکیت یا شرکت های اقتصادی کنترل شده از دولت به بخش خصوصی است». امروزه، یکی از دلایلی که باید فرآیند خصوصی سازی جدی تر گرفته شود، مسائل مرتبط با تجارت جهانی و پیوستن به سازمان WTO (سازمان تجارت جهانی) می باشد. یکی از شرایط برای پیوستن به این سازمان، کاهش حمایت دولتی از شرکت های اقتصادی و آزادی اقتصادی است. همچنین برای حضور در بازار، باید قدرت رقابتی زیاد داشت و شرکت های داخلی در محیط رقابتی باید به بازده زیادی دست یابد تا قادر به رقابت با رقیبان خارجی باشد.

این پروپوزال نیز به بررسی نقش خصوصی سازی بیمه بر عملکرد صنعت بیمه در ایران پرداخته و برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده و از معتبرترین منابع و مقالات داخلی و خارجی در نگارش آن استفاده شده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی در راستای آشنایی بیشتر دانشجویان با این ساختارها بوده و نیز امید می رود که با توجه به خلا پژوهشی موجود در این موضوع، زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین، فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

خصوصی سازی بیمه


نقد و بررسی‌ها

  1. پروین خلجی

    بسیار عالی بود ممنون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi