دانلود پروپوزال مطالعه ای بر شاخص های بهبود توریسم روستایی و جذب گردشگر

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر شاخص های بهبود توریسم روستایی و جذب گردشگر در بخش مرکزی شهرستان نیر در استان اردبیل

عنوان انگلیسی :

A Study on Indicators of Rural Tourism Improvement and attracting tourists in the Central District of Nir City in Ardebil Province

رشته های مرتبط :

  مدیریت جهانگردی و گردشگری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

هدف اصلی این پروپوزال، بررسی شاخص ها و چارچوب های دخیل در پیشبرد گردشگری روستایی و جذب گردشگر بیشتر با تمرکز بر شهرستان نیر در توابع استان اردبیل بوده است. در نگارش این پروپوزال از منابع فارسی و انگلیسی معتبر و جدیدی استفاده شده و پژوهشگر می تواند به واسطه آن، نمونه پروپوزال مشابهی را آماده نماید. مبحث در این پژوهش، گردشگری روستایی می باشد که در ادامه به شرح مختصری از آن پرداخته ایم:

گردشگری روستایی به مشارکت فعالانه در سبک زندگی روستایی تمرکز دارد. این موضوع می تواند یکی از شاخه های اکوتوریسم محسوب گردد. بسیاری از روستاها می توانند موجب تسهیل گردشگری گردند زیرا بسیاری از روستاییان، افرادی مهمان نواز و مشتاق بازدید کننده می باشند. امروزه کشاورزی شدیدا مکانیزه و ماشینی شده و در نتیجه نیاز به کار دستی کمتری دارد. این موضوع باعث فشار اقتصادی بیشتری روی برخی از روستاییان شده و به نوبه خود باعث شده تا جوانان به سمت مناطق شهری روی آورند. با این حال، قشری از جمعیت شهری نیز علاقه مند به بازدید از مناطق روستایی و درک شیوه زندگی آنها می باشند. گردشگری روستایی یک سری اصول را دنبال می کند که عبارتند از: (1) به حداقل رسانی تاثیر توسعه سریع شهری، (2) ایجاد احترام و آگاهی محیط زیستی و فرهنگی، (3) ایجاد تجارب مثبت برای بازدیدکنندگان و میزبانان، (4) ایجاد مزایای مالی مستقیم جهت اقدامات حفاظتی از محیط زیست، (5) ایجاد مزایای مالی مستقیم و توانمندسازی و اشتغال برای مردم محلی و روستاییان، (6) افزایش حساسیت به جو اجتماعی، محیطی و سیاسی مناطق میزبان. گردشگری روستایی امکان ایجاد منابع جایگزین درآمدی در بخش غیرکشاورزی را برای مردم روستایی فراهم می کند. درآمد حاصل از گردشگری روستایی می تواند سهم بسزایی در احیای هنر و صنایع دستی مناطق روستایی ایفا نماید.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

گردشگری روستایی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر شاخص های بهبود توریسم روستایی و جذب گردشگر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.