دانلود ترجمه مقاله ترکیب داده های بزرگ در حسابرسی: شناسایی بازدارنده ها و یک برنامه تحقیقاتی برای بررسی این بازدارنده ها

عنوان فارسی :

ترکیب داده های بزرگ در حسابرسی: شناسایی بازدارنده ها و یک برنامه تحقیقاتی برای بررسی این بازدارنده ها

عنوان انگلیسی :

Incorporating big data in audits: Identifying inhibitors and a research agenda to address those inhibitors

کلمات کلیدی :

  داده های بزرگ؛ حسابرسی؛ سیستم های اطلاعات حسابداری

درسهای مرتبط : سیستم های اطلاعات حسابداری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 16 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 39
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مروری بر داده های بزرگ 3. مزیت های بالقوه ترکیب داده های بزرگ در اقدامات حسابرسی 4. بازدارنده های ترکیب داده های بزرگ در اقدامات حسابرسی 5. فرصت های تحقیقاتی در کاربرد داده های بزرگ در حسابرسی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

With corporate investment in Big Data of $34 billion in 2013 growing to $232 billion through 2016 (Gartner 2012), the Big 4 accounting firms are aiming to be at the forefront of Big Data implementations. Notably, they see Big Data as an increasingly essential part of their assurance practice. We argue that while there is a place for Big Data in auditing, its application to auditing is less clear than it is in the other fields, such as marketing and medical research. The objectives of this paper are to: (1) provide a discussion of both the inhibitors of incorporating Big Data into financial statement audits; and (3) present a research agenda to identify approaches to ameliorate those inhibitors.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده - با توجه به سرمایه گذاری شرکتی در کلان داده ها معادل با 34 میلیارد دلار در سال 2013 و افزایش آن به 232 میلیارد دلار در سال 2016 (Gartner 2012)، 4 شرکت بزرگ حسابداری تصمیم گرفتند تا جزو اولین ها در پیاده سازی داده های بزرگ باشند. با این حال که، آنها دریافتند که داده های بزرگ به عنوان بخش ضروری و اصلی اقدامات مربوط به حصول اطمینان می باشد. ما اینگونه استدالا کردیم، با اینکه داده های بزرگ در حسابرسی نقش اساسی دارند با این حال، کاربرد آنها در حسابداری نسبت به کاربرد آنها در زمینه های دیگر، کمتر روشن شده است، زمینه هایی مانند بازاریابی و تحقیقات پزشکی. اهداف این مقاله عبارتند از: (1) ارائه توصیفی از هر دو بازدارنده ترکیب داده های بزرگ در حسابرسی اظهارنامه های مالی؛ و (2) ارائه یک برنامه تحقیقاتی برای شناسایی رویکردهای مقابله با این بازدارنده ها.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله ترکیب داده های بزرگ در حسابرسی: شناسایی بازدارنده ها و یک برنامه تحقیقاتی برای بررسی این بازدارنده ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.