دانلود ترجمه مقاله بهبود تشخیص نفوذ با استفاده از میانگین هندسی

عنوان فارسی :

بهبود تشخیص نفوذ شبکه با استفاده از میانگین هندسی LDA

عنوان انگلیسی :

Improving Network Intrusion Detection Using Geometric Mean LDA

کلمات کلیدی :

  میانگین هندسی؛ KDDcup99؛ LDA؛ تشخیص آنومالی شبکه؛ NSL-KDD

درسهای مرتبط : مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : Semantic Scholar
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 23
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. تحلیل متمایز خطی 3. فرمول بندی میانگین هندسی LDA 4. پایگاه های داده شبیه سازی شده 5. آزمایش ها و بحث و بررسی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Anomaly based Intrusion Detection System (IDS) recognizes intrusion by adapting itself to identify normal behavior of the network. It then raises an alarm whenever any suspicious network behaviors are observed. Nonetheless, this kind of IDS is usually prone to small detection rate and high false positive rate due to difficulties involved in building normal network traffic pattern or a model. To avoid as much as possible this issue, many papers exploited a feature extraction method called linear discriminant analysis (LDA) as an intermediate step before constructing the model. Unfortunately, LDA has an important weakness, the class mean vector employed in this method is always estimated by the class sample average. That is not sufficient to provide an accurate estimate of the class mean, particularly with the presence of outliers. In this paper, to overcome that, we propose to use the geometric mean to estimate the class mean vector in LDA modeling. Many experiment on KDDcup99and NSL-KDD indicate that the proposed approach is more effective than numerous LDA algorithms.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – سیستم تشخیص نفوذ (IDS) مبتنی بر ناهنجاری، نفوذ را با تطبیق خود برای شناسایی رفتار عادی شبکه تشخیص می دهند. سپس، هر زمان که رفتار مشکوکی از شبکه ای مشاهده شود، هشدار داده می شود. با این وجود، این نوع IDS معمولا با نرخ تشخیص پایین و نرخ تشخیص کاذب بالا همراه است که به دلیل اختلالاتی رخ می دهد که در ساخت الگوی معمولی شبکه و یا یک مدل وجود دارد. برای اجتناب از این مسئله، بسیاری از مقالات، قبل از ساخت مدل، از یک روش استخراج ویژگی به نام تجزیه و تحلیل متمایز خطی (LDA) را به عنوان یک گام میانی استفاده کردند. متاسفانه، LDA دارای یک نقطه ضعف مهم است، بردار متوسط کلاس که در این روش استفاده می شود، همیشه با متوسط نمونه کلاس محاسبه می شود. این بدین معناست که نمی توان برآورد دقیقی از میانگین کلاس، به ویژه با وجود موارد غیر معمول، ارائه کرد. در این مقاله، برای غلبه بر این چالش، پیشنهاد می شود تا از میانگین هندسی برای برآورد بردار متوسط کلاس در مدل سازی LDA استفاده شود. آزمایش های متعددی که در مورد KDDcup99and NSL-KDD صورت گرفته است، نشان می دهد که رویکرد پیشنهادی بیشتر از الگوریتم های دیگر LDA است که تا قبل از این مورد استفاده قرار می گرفتند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله بهبود تشخیص نفوذ با استفاده از میانگین هندسی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + ده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.