دانلود ترجمه مقاله شناسایی آسیب پذیری دستگاه های اینترنت اشیای (IoT) مصرف کننده

عنوان فارسی :

شناسایی آسیب پذیری دستگاه های اینترنت اشیای (IoT) مصرف کننده: یک رویکرد مقیاس پذیر

عنوان انگلیسی :

Identifying Vulnerabilities of Consumer Internet of Things (IoT) Devices: A Scalable Approach

کلمات کلیدی :

  اینترنت اشیا؛ IoT؛ ارزیابی آسیب پذیری؛ امنیت IoT؛ نسوس

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا (IoT)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 3 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 15
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
18,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بررسی مقالات 3. پرسش ها و نواقص تحقیقات 4. بستر تست و طرح پژوهش 5. نتایج و بررسی ها 6. نتیجه گیری و جهت گیری های آینده

نمونه متن انگلیسی مقاله

The Internet of Things becomes more defined year after year. Companies are looking for novel ways to implement various smart capabilities into their products that increase interaction between users and other network devices. While many smart devices offer greater convenience and value, they also present new security vulnerabilities that can have a detrimental effect on consumer privacy. Given the societal impact of IoT device vulnerabilities, this study aims to perform a large-scale vulnerability assessment of consumer IoT devices exposed on the Internet. Specifically, Shodan is used to collect a large testbed of consumer IoT devices which are then passed through Nessus to determine whether potential vulnerabilities exist. Results of this study indicate that a significant number of consumer IoT devices are vulnerable to exploits that can compromise user information and privacy.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – اینترنت اشیا سال به سال شناخته شده تر می شود. شرکت ها به دنبال روش های نوینی برای پیاده سازی قابلیت های هوشمند متنوع در محصولات شان هستند تا تعامل بین کاربران و دستگاه های تحت شبکه دیگر را افزایش داده و بهبود بخشند. با اینکه این دستگاه های هوشمند امکانات و تسهیلات زیادی را در اختیار قرار می دهند با این حال یک سری نواقص امنیتی نیز دارند که می تواند تاثیرات مضری روی حریم خصوصی مصرف کننده داشته باشد. با توجه به تاثیرات اجتماعی آسیب پذیری های دستگاه های مبتنی بر اینترنت اشیا، هدف این مطالعه، ارزیابی آسیب پذیری در مقیاس بزرگ در بین دستگاه های IoT مصرف کنندگانی است که از اینترنت استفاده می کنند. به طور خاص، شودان برای جمع آوری یک بستر تست بزرگ از دستگاه های IoT مصرف کننده مورد استفاده قرار گرفته و این سیستم از نسوس عبور داده می شود تا تعیین شود که آیا این آسیب پذیری های بالقوه وجود دارند یا نه. نتایج این تحقیق نشان می دهند که تعداد زیادی از دستگاه های IoT مصرف کننده آسیب پذیر بوده و می توانند اطلاعات و حریم خصوصی کاربران را به خطر بیاندازند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 18,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله شناسایی آسیب پذیری دستگاه های اینترنت اشیای (IoT) مصرف کننده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + پانزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.