دانلود ترجمه مقاله اینترنت اشیا صنعتی در زمینه کاری: یک آنالیز مطالعه موردی در نظارت بر محیط زیست

عنوان فارسی :

اینترنت اشیا صنعتی در زمینه کاری: یک آنالیز مطالعه موردی در نظارت بر محیط زیست با استفاده از ربات

عنوان انگلیسی :

Industrial Internet of things at work: a case study analysis in robotic-aided environmental monitoring

کلمات کلیدی :

  اینترنت اشیا (IoT)

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 41
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیش زمینه ضروری 3. مطالعه موردی پیشنهادی 4. ارزیابی عملکرد آزمایشی 5. نتیجه گیری و پژوهش های آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

Nowadays, Internet of things (IoT) and robotic systems are key drivers of technological innovation trends. Leveraging the advantages of both technologies, IoT-aided robotic systems can disclose a disruptive potential of opportunities The present contribution provides an experimental analysis of an IoT-aided robotic system for environmental monitoring. To this end, an experimental testbed has been developed. It is composed of: (i) an IoT device connected to (ii) an unmanned aerial vehicle (UAV) which executes a patrolling mission within a specified area, where (iii) an IoT network has been deployed to sense environmental data. An extensive experimental campaign has been carried out to scavenge pros and cons of adopted technologies. The key results of the authors analysis show that: (i) the UAV does not incur any significant overhead due to onboard IoT equipment and (ii) the overall quality of service expressed in terms of network joining time, data retrieval delay and packet loss ratio satisfies the mission requirements. These results enable further development in larger-scale environment.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – امروزه، اینترنت اشیا (IoT) و سیستم های رباتیکی، محرک های کلیدی نوآوری های تکنولوژیکی محسوب می گردند. با استفاده از مزایای این دو سیستم، سیستم های رباتیکی مبتنی بر IoT می توانند پتانسیل های منفی مربوط به فرصت های ایجاد شده را افشا کنند. این پژوهش، آنالیزی تجربی از سیستم های رباتیکی مبتنی بر IoT را برای نظارت بر محیط زیست ارائه داده است. بدین منظور، یک بستر تست آزمایشی ارائه شده است. این بستر شامل این موارد می باشد: (i) یک دستگاه IoT متصل به (ii) یک وسیله هوایی بدون سرنشین (UAV) که مأموریت گشت زنی در یک ناحیه خاص را انجام می دهد، که در آن (iii) یک شبکه IoT به منظور سنجش داده های محیطی به کار گرفته شده است. یک کمپین تجربی گسترده نیز برای بررسی مزایای مثبت و منفی طرح راه اندازی شده است. نتایج کلیدی از آنالیز نویسندگان نشان می دهد که: (i) وسیله هوایی بدون سرنشین به دلیل تجهیزات IoT آنبورد موجب هیچ گونه سربار چشم گیر نمی گردد، و (ii) کیفیت کلی سرویس های ارائه شده از نظر زمان اتصال شبکه، تأخیر بازیابی داده ها و نرخ تلفات بسته، ملزومات مأموریت را ارضا می کنند. این نتایج، امکان توسعه بیشتر در محیط های با مقیاس بزرگ را فراهم می کند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله اینترنت اشیا صنعتی در زمینه کاری: یک آنالیز مطالعه موردی در نظارت بر محیط زیست”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 4 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.