دانلود ترجمه مقاله هماهنگ سازی سلسله مراتبی یک ریزشبکه جامع با ریزشبکه های AC و DC

عنوان فارسی :

هماهنگ سازی سلسله مراتبی یک ریزشبکه جامع با ریزشبکه های AC و DC

عنوان انگلیسی :

Hierarchical Coordination of a Community Microgrid With AC and DC Microgrids

کلمات کلیدی :

  ریزشبکه های AC و DC؛ ریزشبکه جامع؛ عملکرد دروپ؛ مسائل اقتصادی و قابلیت اطمینان؛ کنترل سلسله مراتبی؛ ریزشبکه ترکیبی؛ جزیره سازی ریزشبکه

درسهای مرتبط : انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 20
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
34,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. کنترل دروپ در ریزشبکه های ac و dc 3. ساختار ریزشبکه جامع 4. ویژگی های عملکردی ریزشبکه جامع 5. هماهنگی در ریزشبکه جامع جزیره ای شده 6. شبیه سازی عددی ریزشبکه جامع 7. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this paper, a community microgrid with multiple ac and dc microgrids is introduced and analyzed. Individual microgrids with different frequency and voltage requirements would operate as self-controlled entities, which could also cooperate with neighboring microgrids for providing backup operations in the community microgrid. A hierarchical coordination strategy with primary, secondary, and tertiary coordination is proposed for the economic operation of an islanded community microgrid. The hierarchical strategy is also applied to a grid-connected community microgrid and the results are discussed. The simulation results verify that the proposed hierarchical coordination strategy is an effective and efficient way for coordinating microgrid flows in an islanded community microgrid, while maintaining the rated frequency and voltage with each microgrid. The simulation results also demonstrate the economic operation of a grid-connected community microgrid in which individual microgrids operate as autonomous agents, while satisfying the community objectives.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این مقاله، یک ریزشبکه جامع همراه با چندین ریزشبکه ac وdc، معرفی می شود و مورد تحلیل قرار می گیرد. تک تک ریزشبکه های دارای الزامات فرکانسی و ولتاژ مختلف، به عنوان نهادهای خود کنترل کننده کار می کنند که همچنین می توانند با ریزشبکه های مجاور برای فراهم کردن خدمات پشتیبانی در ریزشبکه های اجتماعی، همکاری کنند. یک استراتژی هماهنگی سلسله مراتبی با هماهنگی اولیه، ثانویه و ثالثی برای عملکرد اقتصادی یک ریزشبکه جامع جزیره شده، پیشنهاد می گردد. همچنین این استراتژی سلسله مراتبی برای یک ریزشبکه جامع متصل به شبکه بکار گرفته می شود و نتایج به بحث گذاشته می شوند. نتایج شبیه سازی تایید می کنند که استراتژی هماهنگی سلسله مراتبی پیشنهادی، یک روش موثر و کارآمد برای هماهنگ سازی جریان های ریزشبکه در یک ریزشبکه جامع جزیره شده می باشد که در عین حال فرکانس و ولتاژ اسمی را برای هر ریزشبکه حفظ می کند. همچنین نتایج شبیه سازی، عملکرد اقتصادی یک ریزشبکه جامع متصل به شبکه را نشان می دهند که در آن تک تک ریزشبکه ها به عنوان بازیگران خودکار عمل می کنند و در عین حال اهداف جامعه را برآورده می کنند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 31 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 14 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 34,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله هماهنگ سازی سلسله مراتبی یک ریزشبکه جامع با ریزشبکه های AC و DC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.