دانلود پروپوزال رابطه شادکامی با عفونت پس از عمل هماتوم و درد پس از عمل

عنوان فارسی

رابطه شادکامی با عفونت پس از عمل هماتوم و درد پس از عمل

عنوان انگلیسی

The relationship between happiness and postoperative hematoma infection and postoperative pain

رشته مرتبط :

  پزشکی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

پروپوزال پزشکی
قیمت دانلود :
117,600 تومان
فهرست مطالب

1. معرفی طرح و اهمیت موضوع 2. پیشینه تحقیق و بررسی متون 3. تعاریف عملیاتی 4. اهداف و سوالات پژوهش 5. طراحی تحقیق و روش اجرا (Design and Methodology) 6. منابع و مأخذ (Referenses)

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته های مرتبط با پزشکی تهیه شده و به بررسی این سوال پرداخته که آیا ارتباط معناداری بین شادکامی و عفونت و درد پس از عمل هماتوم وجود دارد یا نه. این پروپوزال از نوع مطالعه کیفی، تجربی میدانی و از نوع پیش آزمون – پس آزمون و پیگیری با گروه کنترل می باشد. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی شامل معرفی طرح و اهمیت موضوع، ارائه اهداف و سوالات پژوهشی، پیشینه تحقیقاتی، روش تحقیق و … در این پروپوزال رعایت گردیده اند و در نتیجه دانشجویان می توانند به واسطه مطالعه این پروپوزال، آشنایی بیشتری با این ساختارها پیدا کرده و برای اهداف پژوهشی خود استفاده نمایند. همچنین منابع فارسی و انگلیسی مرتبط در نگارش این پروپوزال استفاده شده اند و در نتیجه با مطالعه آنها و همچنین مسیرهای پژوهشی مشخص شده در این پروپوزال می توان موضوعات پژوهشی جدیدی را نیز برای تحقیقات آینده یافت.

با بررسی مقالات و نتایج ارائه شده در تحقیقات، مشخص گردیده که شادکامی و روحیه خوب بیماران می تواند تاثیر مثبتی بر روند بهبود پس از عمل داشته باشد. با نگاهی به برآیند نتایج ارائه شده در تحقیقات می توان نتیجه گرفت که بیمارانی که قبل از جراحی، روحیه مثبتی داشته اند در مقایسه با بیماران ناراحت و نگران، درصد کمتری از عفونت و درد پس از عمل را تحمل کرده اند. لازم به توضیح است که متغیرهای دیگری نیز در مقالات مورد اشاره قرار گرفته اند که از جمله آنها می توان به تاثیر مثبت ورزش و فعالیت های بدنی نیز اشاره نمود. البته باید اشاره نمود که شادکامی و روحیه خوب، تنها عامل بهبودی نبوده و فقط در این تحقیق به عنوان یک متغیر در نظر گرفته شده است و عوامل متعددی همچون مراقبت های پرستاری، استفاده صحیح و به موقع داروها و … نیز در این زمینه تاثیر گذار می باشند.

در این تحقیق به هماتوم نیز اشاره شده است. هماتوم یکی از مشکلات شایع پس از عمل جراحی محسوب می گردد و به معنی تجمع خون درون بافت بدن می باشد و می تواند باعث درد، تورم و سختی در ناحیه عمل شود. همچنین در برخی موارد، هماتوم می تواند منجر به نیاز مجدد به دخالت جراحی داشته باشد. برای کاهش خطر هماتوم پس از عمل باید از فعالیت های سنگین و ورزشی در طول دو الی سه روز پس از عمل، خودداری کرد. همچنین مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین نیز قبل از عمل، خودداری کرد و توصیه های پزشکی بعد از عمل را نیز به درستی اجرا نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن قرار داده شده است:

رابطه شادکامی با عفونت پس از عمل


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال رابطه شادکامی با عفونت پس از عمل هماتوم و درد پس از عمل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi