دانلود پروپوزال نقش چارچوب های دولت الکترونیک در چابکی سازمان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش چارچوب های دولت الکترونیک در چابکی سازمان

عنوان انگلیسی

A study of the role of e-government frameworks in organizational agility

رشته مرتبط

  رشته فناوری اطلاعات گرایش کسب و کار الکترونیک

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امروزه، یکی از مهم ترین عوامل بقا و توسعه شرکت ها و سازمان ها در محیط پویا، چابکی آنها می باشد. مشخصه های اصلی این محیط نیز، تغییر و عدم قطعیت آنها می باشد. در واقع، سازمانی به عنوان سازمان چابک نامیده می شود که مشخصه هایی مانند نوآوری، انعطاف پذیری و آمادگی برای پاسخ به تغییرات محیطی داشته و در مقابل مشکلات از خود مقاومت نشان دهد. این نوع سازمان می تواند با صرف حداقل هزینه و انرژی به اهداف خود دست یابد.

الگوی چابکی به منظور انطباق و هماهنگی با سازمان و نیز واکنش سریع به نیازهای بازار و مشتریان، مورد توجه قرار گرفته است. رقبای چابک نیز منجر به تسریع این تغییرات و خلق بازارها و مشتریان جدیدی شده اند. اگرچه چابکی به سازمان ها اجازه می دهد تا واکنش سریع تری نسبت به گذشته از خود نشان دهند، با این حال قدرت یافتن رقیبان در پیش بینی نیازهای بازار و مشتریان باعث شده تا فاکتورهای دیگری مانند نوآوری نیز اهمیت بیش از پیشی یابند. چابکی، واکنش جامعی به یک محیط رقابتی جدید است.

سازمان ها و ابزارها برای دستیابی به چابکی شامل ساختاری انعطاف پذیر، سرمایه انسانی، تکنولوژی، فناوری اطلاعات، نوآوری و خلاقیت می باشند. فناوری اطلاعات (IT) منجر به انقلاب مدرنی شده و مسیرهای جدیدی را گشوده است. امروزه استفاده از IT و سیستم های اطلاعاتی (IS)، در هر سازمانی ضروری می باشد. این مشخصه می تواند عوامل موفقیت سازمان شامل مدیریت دانش (KM)، فرهنگ یادگیری و چابکی سازمانی را تحت تاثیر قرار دهد.

دولت الکترونیک (E-government)، بخشی از فناوری اطلاعات است که می تواند عملکرد هر سازمانی را بهبود بخشد. دولت الکترونیک شامل استفاده از فناوری اطلاعات و مخصوصا اینترنت برای بهبود ارائه خدمات دولتی به شهروندان، کسب و کارها و دیگر سازمان های دولتی می باشد. دولت الکترونیک شهروندان را قادر می سازد تا این خدمات را به صورت شبانه روزی از نهادهای مختلف دریافت نمایند. این فرآیندها باعث می شود تا هزینه و زمان ارائه خدمات کاهش یافته و بازده و اثربخشی دولت ها افزایش یابد. الکترونیکی شدن تعامل با شهروندان باعث کاهش هزینه های اضافی برای دولت ها و شهروندان می گردد و برای اقتصاد نیز ارزش آفرینی می کند.

بنابراین، هدف اصلی این پروپوزال نیز بررسی این موضوع است که آیا رابطه ای بین دولت الکترونیک و چابکی سازمانی وجود دارد یا نه. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی در راستای یادگیری این ابزارها برای دانشجویان بوده و نیز ایده ها و موضوعات جدیدی را برای پژوهش های آتی، در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

دولت الکترونیک و چابکی سازمان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش چارچوب های دولت الکترونیک در چابکی سازمان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi