دانلود ترجمه مقاله آنالیز مورفولوژیکی کلی برای پشتیبانی از تصمیمات مدیریت استراتژیک

عنوان فارسی :

آنالیز مورفولوژیکی کلی برای پشتیبانی از تصمیمات مدیریت استراتژیک در شرکت های حمل و نقل عمومی

عنوان انگلیسی :

A General Morphological Analysis to Support Strategic Management Decisions in Public Transport Companies

کلمات کلیدی :

  آنالیز مورفولوژیکی کلی؛ مدیریت محیطی؛ تصمیم گیری استراتژیک

درسهای مرتبط : مدیریت استراتژیک
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 14
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. GMA 3. کاربردهایی برای شرکت های حمل و نقل عمومی 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper presents a General Morphological Analysis (GMA) meta-model aiming to help decision-makers wishing to integrate sustainability concerns into the company strategy. This is made by joining Operational Research (OR) analysts, decision-makers and stakeholders as participants in the problem structuring and formulation process. This is particularly relevant in societal issues, where public transport companies are particularly important. Indeed, public transport companies play a quite visible role in the dimensions of corporate social responsibility, namely because of four reasons: (i) they provide daily services crucial to mass customers’ mobility; (ii) their investments are usually of high value and rather sensitive to technological development; (iii) they play a crucial role in the energy sector and (iv) are strongly dependent upon macro-policies.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله یک مدل متا از آنالیز مورفولوژیکی عمومی با هدف کمک به تمایل تصمیم گیرندگان در زمینه ادغام پایداری در استراتژی های شرکتی ارائه داده است. این هدف به واسطه الحاق آنالیز تحقیقات عملیاتی (OR)، تصمیم گیرندگان و سرمایه گذاران در قالب مشارکت کنندگان در ساخت مسأله و فرآیندهای تشکیل دهنده ایجاد می شود. این موضوع مخصوصاً مربوط به موضوعات اجتماعی است که در آنها شرکت های حمل و نقل عمومی بسیار اهمیت دارند. در واقع، شرکت های حمل و نقل عمومی نقش مؤثری در ابعاد مسئولیت های اجتماعی بازی می کنند و این موضوع به چهار دلیل می باشد: (i) آنها سرویس های روزانه ای را به منظور جمع آوری تحرک مشتریان ارائه می دهند، (ii) سرمایه گذاری های آنها ارزش بالایی داشته و نسبت به توسعه تکنولوژی حساس می باشد؛ (iii) آنها نقش مهمی در بخش انرژی بازی می کنند و (iv) و شدیداً وابسته به سیاست های کلان هستند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله آنالیز مورفولوژیکی کلی برای پشتیبانی از تصمیمات مدیریت استراتژیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.