دانلود ترجمه مقاله الگوریتم تحمل پذیری خطا برای NVM جهت استفاده مجدد از بلوک های خطا

عنوان فارسی :

الگوریتم تحمل پذیری خطا برای NVM جهت استفاده مجدد از بلوک های خطا

عنوان انگلیسی :

Fault Tolerant Algorithm for NVM to Reuse the Error Blocks

کلمات کلیدی :

  NVM؛ حافظه افزونه؛ RAID؛ بازیابی؛ تحمل پذیری خطا

درسهای مرتبط : الکترونیک
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 8
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
29,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. معماری حافظه 3. الگوریتم تحمل پذیری خطای NVM 4. نتایج تجربی 5. نتیجه گیری و کار آینده

نمونه متن انگلیسی مقاله

Non-Volatile Memory (NVM) has many advantages such as storage density, non-volatility, and lower energy consumption. However, they are constrained by limited write endurance and lack of an efficient mechanism to recovery the error data, which will affect the lifetime of NVM. In this paper, we propose a fault tolerant algorithm for NVM, that inspired by the redundant technology of RAID(Redundant Arrays of Independent Disks) to recovery the error data and reuse the error blocks. Memory architecture models and the algorithms of read, write and recovery are presented. Our experimental results show that more than 50% of error data can be recovered efficiently if the error rate is under 30%, and the recovery rate is nearly more than 80% if the error rate is under 10%, while the time consumption rate of our method is only within 5%.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – حافظه غیر فرار (NVM) دارای مزایای زیادی نظیر تراکم ذخیره سازی ، عدم تغییرپذیری/ فراریت و مصرف پایین تر انرژی است. با این حال، آنها با تحمل محدود نوشتن و عدم مکانیسم کارآمد جهت بازیابی داده های خطا که طول عمر NVM را تحت تأثیر قرار می دهد، محدود می شوند. در این مقاله ، یک الگوریتم تحمل پذیری خطا برای NVM را پیشنهاد می کنیم که از تکنولوژی افزونه RAID (آرایه ای افزونه از دیسک های مستقل و مجزا) برای بازیابی داده های خطا و استفاده مجدد از بلوک های خطا الهام گرفته شده است. مدل های معماری حافظه و الگوریتم های خواندن ، نوشتن و بازیابی ارائه شده است. نتایج تجربی نشان می دهد که در صورتیکه میزان خطا زیر 30٪ باشد بیش از 50٪ از داده های خطا می توانند به طور موثر بازیابی شوند و اگر میزان خطا زیر 10٪ باشد ، میزان بازیابی تقریباً بیش از 80٪ است ، در صورتیکه میزان مصرف زمان روش ما تنها در5٪ است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 15 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 12 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 29,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله الگوریتم تحمل پذیری خطا برای NVM جهت استفاده مجدد از بلوک های خطا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.