دانلود ترجمه مقاله دیاگرام تصمیم اصلاح خطا برای توابع چند ارزشی

عنوان فارسی :

دیاگرام تصمیم اصلاح خطا، برای توابع چند ارزشی

عنوان انگلیسی :

Error-Correcting Decision Diagrams for Multiple-Valued Functions

کلمات کلیدی :

  کدهای تصحیح خطا؛ ساختار داده ها؛ توابع بولی؛ رمزگشایی؛ توابع چند ارزشی

درسهای مرتبط : مهندسی کامپیوتر؛ سیستم های نهفته و بلادرنگ
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2011 تعداد رفرنس مقاله : 13
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
18,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. دیاگرام های تصمیم 3. کدهای اصلاح خطا 4. دیاگرام های تصمیم اصلاح خطا 5. تحلیل تحمل در برابر خطا 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Decision diagrams are an efficient way of representing switching functions and they are easily mapped to technology. The layout of a circuit is directly determined by the shape of the decision diagram. By combining the theory of error-correcting codes with decision diagrams, it is possible to form robust circuit layouts, which can detect and correct errors. The method of constructing robust decision diagrams is analogous to the decoding process of linear codes, and can be based on simple matrix and look-up operations. In this paper, we focus on error-correcting decision diagrams for multiple-valued functions, considering them for both the Hamming metric and the Lee metric. The performance of robust decision diagrams is analyzed by determining the error probabilities for such constructions. Depending on the error-correcting properties of the code used in the construction, the error probability of a circuit can be significantly decreased by a robust decision diagram.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – دیاگرام های تصمیم، روش ی بهره ور، برای ارائه توابع سوئیچینگ بوده و به راحتی می توان آن ها را با فناوری نگاشت کرد. طرح بندی (لِی اوت) یک مدار به صورت مستقیم، با توجه به شکل دیاگرام تصمیم تعیین می شود. با ترکیب نظریه کدهای اصلاح خطا، با دیاگرام تصمیم می توان طرح بندی های مدار مستحکمی را ایجاد نمود که خطاها را شناسایی و تصحیح نماید. روش ساخت دیاگرام های تصمیم مستحکم، مشابه به فرآیند دی کُد کردن کدهای خطی است و می توان آن را بر پایه عملیات های لوک آپ و ماتریس ساده بنا گذاشت. در این مقاله بر دیاگرام های تصمیم اصلاح خطا، برای توابع چند مقداری متمرکز می شویم که البته آن ها را هم برای مقیاس همینگ و هم برای مقیاس لی لحاظ می کنیم. عملکرد دیاگرام های تصمیم مستحکم، با تعیین کردن احتمالات خطا، برای چنین ساختارهایی تحلیل می شود. به طور وابسته بر خصوصیت اصلاح خطای کد مورد استفاده در این ساختار، احتمال بروز خطا در یک مدار را می توان با استفاده از دیاگرام تصمیم مستحکم، به طرز قابل توجهی کاهش داد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

بخشی از ترجمه مقاله (صفحه 11 فایل ورد ترجمه)

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 18,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله دیاگرام تصمیم اصلاح خطا برای توابع چند ارزشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 16 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.