دانلود ترجمه مقاله توسعه توازن بار در رایانش ابری با روش کلونی مورچه

عنوان فارسی :

توسعه توازن بار در رایانش ابری با استفاده از روش بهینه سازی کلونی مورچه

عنوان انگلیسی :

Enhancing Load Balancing in Cloud Computing by Ant Colony Optimization Method

کلمات کلیدی :

  رایانش ابری؛ بهینه سازی کلونی مورچه؛ هوش ازدحام؛ توازن بار

درسهای مرتبط : مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : IJCERT
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 17
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. توازن بار 3. طبقه بندی الگوریتم های توازن بار 4. پژوهش های مرتبط 5. کار پیشنهادی 6. نتایج 7. نتیجه گیری و پژوهش های آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

Cloud computing is an evolving technology which provides users “pay as you go” services on demand. Nowadays there is a tremendous increase in the use of the cloud by the clients due to its attractive features which results in a rapid growth of load on servers. Hence, load balancing has become a matter of concern in the domain of cloud computing. Load balancing is required to distribute the workload equally amongst all nodes in a network so that none of a node is overloaded or underloaded and each node does a similar amount of work in equal time. It minimizes the cost and time involved in the major computational models and helps to improve proper utilization of resources and system performance. Many approaches and algorithms are recommended by various researchers from all over the world to solve the problem of load balancing. In this paper, we present a technique built on Ant Colony optimization to address the issue of load balancing in a cloud environment.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – رایانش ابری، یک فناوری رو به تکامل است که به شیوه پرداخت براساس مصرف، با توجه به تقاضا، به کاربران، خدمات ارائه می دهد. امروزه افزایش چشمگیری در استفاده از خدمات ابری، توسط مشتریان به چشم می خورد و دلیل آن، ویژگی های جذابش است که منجر به رشد سریع بار، در سرورها می شود. بنابراین توازن بار، موضوع عطف در دامنه رایانش ابری شده است. توازن بار، به منظور توزیع بار کاری، به صورت برابر، در میان تمامی گره ها در یک شبکه، مورد نیاز است و هدف آن، این است که هیچ کدام از گره ها، بیش بارگذاری یا کم بارگذاری نشده باشد و هر گره، میزان مشابهی از کار را در زمان برابر انجام دهد. این روش، هزینه و زمان موجود در مدل های عمده محاسباتی را به حداقل رسانده و تلاش می کند که بهره برداری مناسب منابع و عملکرد سیستم را بهبود ببخشد. رویکردها و الگوریتم های زیادی توسط تعداد زیادی از پژوهشگران در سراسر دنیا، برای حل کردن مسئله توازن بار، پیشنهاد شده اند. در این مقاله، تکنیکی را ارائه می دهیم که مبتنی بر بهینه سازی کلونی مورچه بوده و هدف آن، پرداختن به مسئله توازن بار، در محیط ابری می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله توسعه توازن بار در رایانش ابری با روش کلونی مورچه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 7 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.