دانلود ترجمه مقاله الگوریتم متوازن سازی بار مبتنی بر عامل مستقل

عنوان فارسی :

الگوریتم متوازن سازی بار مبتنی بر عامل مستقل در رایانش ابری

عنوان انگلیسی :

Autonomous Agent Based Load Balancing Algorithm in Cloud Computing

کلمات کلیدی :

  عامل ها؛ رایانش ابری؛ متوازن سازی بار پویا

درسهای مرتبط : مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 21
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مروری بر الگوریتم های متوازن سازی بار موجود در رایانش ابری 3. کار پیشنهادی 4. پیاده سازی و نتایج 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Cloud Computing revolves around internet based acquisition and release of resources from a data center. Being internet based dynamic computing; cloud computing also may suffer from overloading of requests. Load balancing is an important aspect which concerns with distribution of resources in such a manner that no overloading occurs at any machine and resources are optimally utilized. However this aspect of cloud computing has not been paid much attention yet. Although load balancing is being considered as an important aspect for other allied internet based computing environments such as distributed computing, parallel computing etc. Many algorithms had been proposed for finding the solution of load balancing problem in these fields. But very few algorithms are proposed for cloud computing environment. Since cloud computing is significantly different from these other types of environments, separate load balancing algorithm need to be proposed to cater its requirements. This work proposes an Autonomous Agent Based Load Balancing Algorithm (A2LB) which provides dynamic load balancing for cloud environment. The proposed mechanism has been implemented and found to provide satisfactory results.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – رایانش ابری، حول محور اکتساب و انتشار منابع، مبتنی بر اینترنت از یک مرکز داده می چرخد. با توجه به این که رایانش ابری، یک رایانش پویای مبتنی بر اینترنت است، ممکن است از پدیده بیش بارگذاری درخواست ها، دچار مشکل شود. متوازن سازی بار، یک جنبه مهم است که مرتبط با توزیع منابع به گونه ای می باشد که هیچ گونه بیش بارگذاری ای در هیچ ماشینی اتفاق نیفتد و منابع، به صورت بهینه، مورد استفاده قرار می گیرند. با این وجود این جنبه از رایانش ابری، توجهات کافی را به خود جلب نکرده است. با این وجود توازن بار، به عنوان جنبه ای مهم، برای سایر محیط های رایانش مبتنی بر اینترنت متحد، همانند رایانش توزیع یافته، رایانش موازی و ... در نظر گرفته می شود. الگوریتم های فراوانی، برای یافتن راه حل مسائل توازن بار، در این زمینه ها پیشنهاد شده اند اما الگوریتم های بسیار کمی برای محیط های رایانش ابری پیشنهاد شده اند. به دلیل این که رایانش ابری از سایر انواع محیط ها، تفاوت چشمگیری دارد، الگوریتم توازن بار مجزا باید برای تطابق با ملزوماتش پیشنهاد شود. این مطالعه، یک الگوریتم توازن بار مبتنی بر عامل مستقل A2LB را پیشنهاد می کند که توازن بار پویا را برای محیط ابری ارائه می دهد. مکانیزم پیشنهادی، پیاده سازی شده و اثبات شده که می تواند نتایج رضایت بخشی را ارائه دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله الگوریتم متوازن سازی بار مبتنی بر عامل مستقل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.