دانلود پروپوزال ارزیابی بازده کاری کارمندان مبتنی بر توانمندسازی و سرمایه های روانشناختی

عنوان فارسی :

ارزیابی بازده کاری کارمندان مبتنی بر توانمندسازی، رفتار شهروندی سازمانی و سرمایه های روانشناختی

عنوان انگلیسی :

Assessment of employees' job performance based on empowerment, organizational citizenship behavior and psychological capital

رشته های مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

رفتار سازمانی و سرمایه روانشناختی، در طول سالیان اخیر پیشرفت های چشم گیری داشته اند و ریشه آنها را می توان در علم روانشناسی یافت. سرمایه انسانی یکی از موضوعاتی بوده که توسط فیتزنز در سال 2000 مفهوم سازی شد. با توجه به تحقیقات وی، سرمایه انسانی شامل چهار زیرشاخه می باشد: سرمایه روانشناختی، سرمایه فکری، سرمایه احساسی و سرمایه اجتماعی. مفهوم سرمایه روانشناختی به عنوان یکی از ابعاد حیاتی سرمایه انسانی شناخته شده و می توانید موضوعات و مسائل پیش آمده در زمینه کارکنان در سازمان را حل کند. سرمایه روانشناختی را می توان به عنوان یک حالت روانشناختی مثبت فردی از توسعه تشریح کرد که شامل چهار بعد می باشد: خودکارآمدی / اعتماد به نفس، امید، خوش بینی و انعطاف پذیری. ظهور جنبش روانشناختی مثبت منجر به افزایش آگاهی از اهمیت این موضوع شده که ابعاد و نقاط قوت روانشناختی مثبت می تواند روی فرآیندهای کاری تاثیرگذار باشد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر مفهوم سرمایه روانشناختی به بررسی تاثیر آن روی رفتار شهروندی سازمانی و توانمندسازی و بازده کارکنان در یک سازمان پرداخته است. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده و شما دانشجوی گرامی می توانید با مطالعه آن، علاوه بر آشنایی با مفاهیم ذکر شده در آن، با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف تحقیقاتی خود انتخاب نمایید. ساختارهای پروپوزال نویسی از جمله ارائه مدل مفهومی، جامعه آماری، روش و ابزار پژوهشی و جنبه های نوآورانه در این محصول رعایت شده اند.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارزیابی بازده کاری کارمندان مبتنی بر توانمندسازی و سرمایه های روانشناختی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 8 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.