دانلود پروپوزال ارزیابی نقش آموزش هوش هیجانی در زمینه پرخاشگری و سازگاری فردی – اجتماعی

عنوان فارسی

ارزیابی نقش آموزش های هوش هیجانی در زمینه پرخاشگری و سازگاری فردی – اجتماعی (مطالعه موردی: دانشجویان شهر تهران)

عنوان انگلیسی

Evaluating the role of emotional intelligence training in aggression and individual-social adjustment (case study: Tehran students)

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

بیش از چند دهه تحقیقات علمی در زمینه تعاملات عاطفی و شناختی، زمینه و بستر را برای توسعه مفهوم جامع هوش هیجانی فراهم کرده است؛ به طوری که تاکنون، تعاریف مختلفی برای هوش هیجانی از طرف پژوهشگران مختلف ارائه شده است. این مفهوم را می توان در قالب مجموعه ای از توانایی ها مانند خودشناسی، همدلی، خودتنظیمی، خودانگیختگی، و مهارت های اجتماعی تعریف کرد.

بر اساس یافته های بسیاری از مطالعات و مقالات، ارتباط و همبستگی معنی داری بین هوش هیجانی و متغیرهای دیگری مانند پرخاشگری وجود دارد. اغلب روانشناسان اجتماعی، پرخاشگری را به عنوان رفتاری با هدف آسیب رساندن به خود یا دیگران تعریف کرده اند. پرخاشگری را می توان یکی از مسائل قابل توجه و نسبتا رایج به خصوص در میان قشر جوان عنوان کرد که پیامدهای منفی بسیاری را برای آنها و همچنین جامعه پیرامون آنها در پی دارد. بر اساس یافته های پژوهش های مختلف، اگر جوانان نتوانند احساسات خود یا دیگران را به درستی درک کنند یا در مواجهه با فشارهای روزمره زندگی، راهبردهای موثری در اختیار آنها قرار نگیرد، مشکلات رفتاری همچون پرخاشگری و ناسازگاری را از خود بروز خواهند داد.

بنابراین با در نظر گرفتن این نکته که هوش هیجانی، یک موضوع آموزش پذیر است، می توان عنوان کرد که شناخت افراد از هیجانات شان به واسطه آموزش صحیح، افزایش می یابد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده و تمامی ساختارهای استاندارد و مورد تایید دانشگاه ها در آن رعایت گردیده است. این ساختارها شامل سرفصل هایی همچون بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، سوالات، پیشینه تحقیق، روش تحقیق و … می باشند. مطمئنا مطالعه چندین نمونه پروپوزال می تواند بهترین روش آشنایی دانشجویان با نحوه پروپوزال نویسی استاندارد باشد. همچنین به واسطه مطالعه این نمونه پروپوزال و درک خلاءهای پژوهشی در این حوزه، می توانید مسیرهای پژوهشی جدیدی را برای تحقیقات آینده به دست آورید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مرتبط با آن قرار داده شده است:

هوش هیجانی و پرخاشگری و سازگاری فردی اجتماعی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی نقش آموزش هوش هیجانی در زمینه پرخاشگری و سازگاری فردی – اجتماعی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پانزده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi