دانلود پایان نامه ارتباطات اضطراری برای LoRaMesh با استفاده از بلاکچین

عنوان فارسی

ارتباطات اضطراری برای LoRaMesh با استفاده از بلاکچین و فناوری های توزیع شده

عنوان انگلیسی

Emergency Communication for LoRaMesh using Blockchain and Distributed technologies

کلمات کلیدی :

  اثبات مفهوم؛ ارتباطات اضطراری؛ برنامه پیام رسانی؛ فناوریهای بلاکچین؛ فناوریهای توزیع شده

رشته های مرتبط مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات پایان نامه انگلیسی : 60 دانشگاه : Linnaeus University
سال انتشار : 2022 تعداد رفرنس : 51
فرمت فایل ترجمه شده : PDF و WORD قابل ویرایش کیفیت ترجمه : تخصصی ویژه با کیفیت طلایی
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این پایان نامه

وضعیت ترجمه : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
computer thesis
قیمت دانلود ترجمه پایان نامه
199,800 تومان
پایان نامه حاضر با عنوان "ارتباطات اضطراری برای LoRaMesh با استفاده از بلاکچین و فناوری های توزیع شده" بصورت کاملا تخصصی توسط تیم "مهندسی کامپیوتر" فرداپیپر ترجمه شده است. اگر موضوع پایان نامه ارشد یا دکتری شما مشابه این موضوع باشد، مطالعه ی این تز کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بتوانید به نحو احسن پروژه خود را تکمیل نمایید.
فهرست مطالب

فصل 1. مقدمه 1.1. پیشینه 2.1. مقالات مربوطه 3.1. صورت مسئله 4.1. نتایج 5.1. حیطه/محدودیت 6.1. فصل بندی پایان نامه فصل 2. پیشینه نظری 1.2. بلاک چین 1.1.2. اتریوم 2.2. فناوری های توزیع شده 3.2. LoRaMesh 4.2. برنامه پیام رسانی فصل 3. روش تحقیق 1.3. علم طراحی 2.3. بررسی اجمالی تحقیق 3.3. آزمایش کنترل شده 4.3. پایایی و روایی 5.3. ملاحظات اخلاقی فصل 4. پروژه تحقیقاتی – پیاده سازی 1.4. تعریف اهداف 2.4. طراحی 3.4. اجرای آزمایش کنترل شده 4.4. توسعه برنامه اثبات مفهوم 1.4.4. قرارداد هوشمند 2.4.4. برنامه پیام رسانی 3.4.4. اجرای آزمایش فصل 5. نتایج 1.5. تکرار یک 2.5. تکرار دو فصل 6. تحلیل 1.6. تحلیل تکرار یک 2.6. تحلیل رگرسیون خطی فصل 7. بحث و بررسی فصل 8. نتیجه گیری و پژوهش های آتی

ترجمه چکیده

چکیده – در جامعه امروزی، نیاز به یک سیستم ارتباطات اضطراری داریم تا ارتباطات برای شرایط بلایای طبیعی و غیرطبیعی، تسهیل شوند. درحالی که تلاش های قبلاً صورت گرفته تنها بر ارتباطات شبکه تمرکز کرده اند و قابلیت پیامرسانی بین کاربران را نادیده گرفته اند. این پایان نامه، بر استفاده از فناوریهای بلاکچین و فناوریهای توزیع شده برای بررسی این تمرکز کرده است که آیا یک برنامه پیام رسانی را می توان با استفاده از این فنآوریها برای یک شبکه LoRaMesh ساخت؟ این پایان نامه از روش علم طراحی استفاده می کند تا یک طرح و یک برنامه پیامرسانی «اثبات مفهوم» براساس محدودیت های شبکه پرتکل های LoRaMesh ایجاد کند. گام اول، گردآوری دانش در مورد فنآوریهای بلاکچین و فنآوریهای توزیع شده بود، زیرا مشاهده شده که اینها قادر به پر کردن نقاط ضعف پروتکل های IoT و ادوات آنها هستند. سپس این دانش برای ایجاد طرحی استفاده شد که می توان از آن برای ایجاد برنامه اثبات مفهوم استفاده کرد و یک آزمایش کنترل شده برای اعتباریابی این راهکار استفاده شد. این آزمایش کنترل شده در دو تکرار مختلف برای در مجموع 430 اجرای آزمایشی، اجرا شد. از این آزمایش کنترل شده، داده های کمیتی گردآوری شد و سپس با استفاده از روش تحلیل آماری، تحلیل رگرسیون خطی، سنجش شد. تحلیل رگرسیون خطی برای تولید داده های آماری برای اعتباریابی طرح و کاربرد اثبات مفهوم با کنترل کردن آن براساس یک مقدار p استاندارد، مورد استفاده قرار گرفت. نتایج و استنباطهای این پایان نامه در حصول دانش جدید مشارکت ادبی دارند و نشان دادند که چگونه می توان از فنآوریهای بلاکچین و توزیع شده برای مکمل کردن همدیگر استفاده کرد تا یک برنامه پیام رسانی غیرمتمرکز که در شبکه ارتباطات اضطراری براساس قیدهای شبکه پروتکل های LoRaMesh، قابل استفاده است، حاصل شود.

چکیده انگلیسی

In today’s society we need an emergency communication system to facilitate communication for when disaster strikes. Where the previous attempts only focused on the network communication and were missing a messaging capability between users. This thesis focused on using blockchain technologies and distributed technologies to validate if a messaging application could be built for a LoRaMesh network by using these technologies. This thesis uses the Design science method to create a design and a proof-of-concept messaging application based on the LoRaMesh protocols network constraints. The first step was to gather knowledge about Blockchain technologies and distributed technologies since these were found to be able to complement weaknesses of IoT protocols and their devices. This knowledge was then used to create a design which could then be used to create the proof-of-concept application and a controlled experiment used to validate the solution. The controlled experiment was executed in two different iterations for a total of 430 test runs. From this controlled experiment quantitative data could be collected and then measured using the statistical analysis method linear regression analysis. The linear regression analysis was used to produce statistical data to validate the design and proof-of-concept application by controlling it against a standard p-value. The results and conclusions of this thesis contributed to new knowledge by showing how Blockchain technologies and distributed technologies can be used to complement each other. To gain a decentralized message application which can be used in an Emergency communication network based on the LoRaMesh protocols network constraints.

توضیحات

هدف این پایان نامه، پیاده سازی یک برنامه پیامرسانی سازگار با IoT براساس پروتکل های توزیع شده است که می تواند بطور موثر بدون متمرکز سازی برای یک پایان نامه در رشته علوم کامپیوتر، اجرا شود. این برنامه از قابلیت های مدیریت ثبت/هویت برای یافتن کاربران براساس فنآوری بلاکچین که از الگوریتم های اثبات اعتبار برای محدود کردن استفاده سنگین از منابع شبکه در زمینه شبکه های IoT، استفاده می کند با ساختن یک برنامه اثبات مفهوم با استفاده از روش علم طراحی که می تواند هویت ها را جستجو کند، افراد را احراز هویت کند تا به شبکه متصل شوند و تبادل پیام ها بین کاربران را تسهیل کند، به هدفمان می رسیم.

هدف اصلی این پایان نامه، فراهم کردن یک مبنا برای بررسی این است که آیا فنآوریهای بلاکچین و توزیع شده می توانند به تسهیل یک شبکه ارتباطات اضطراری برای یک شبکه IoT براساس محدودیت های شبکه LoRaMesh برای دانشجویان علوم کامپیوتر آینده یا توسعه گرانی که می خواهند از این راهکار استفاده کنند، کمک کنند. می توان از آن برای گسترش یک اجرای کامل تر از یک شبکه IoT و به عنوان یک منبع استفاده کرد هنگامی که کاربران نیاز به تبادل پیام با تنها منابع محدود موجود داشته باشند.

محتوی بسته دانلودی:

فایل PDF پایان نامه انگلیسی فایل ورد قابل ویرایش (WORD) و PDF ترجمه پایان نامه به صورت کاملا مرتب ترجمه شکل ها و جداول انجام شده است
قیمت : 199,800 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پایان نامه ارتباطات اضطراری برای LoRaMesh با استفاده از بلاکچین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi