دانلود پروپوزال جمعیت سالمندی ایران و تاثیر آن بر بازار کارآفرینی

عنوان فارسی

بررسی وضعیت جمعیت سالمندی ایران و تاثیر آن بر بازار کارآفرینی با تاکید بر مراکز پرستاری در منزل

عنوان انگلیسی

Investigating the Status of Iran's Elderly Population and its impact on the Entrepreneurship Market, with Emphasis on Home Nursing Centers

رشته مرتبط :

  مدیریت کارآفرینی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
106,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

افزایش جمعیت سالخوردگان در بسیاری از کشورهای جهان باعث شده تا توجه بیشتری به سلامت این محدوده سنی، معطوف گردد. شایان ذکر است که این تغییرات در کشورهای در حال توسعه، بیشتر احساس می گردد. در این راستا، باید توجه بیشتری به اقدامات مربوط به مراقبت از سلامت این افراد، مبذول گردد. در این راستا باید خط مشی های دقیقی در جهت بهبود سطح سلامت جمعیت سالمندان اتخاذ گردد. کشورهای در حال توسعه مانند ایران می توانند با نگاهی به سیاست های اتخاذ شده توسط کشورهای پیشرفته تر، راهبردهای مناسبی را در راستای خدمات رسانی به افراد مسن جامعه تدوین نمایند و از دستورالعمل های موفق آنها استفاده کنند. البته باید تفاوت های فرهنگی بین کشورهای مختلف نیز در تدوین این سیاست گذاری ها لحاظ گردد.

هدف این پروپوزال نیز ارائه مدلی در زمینه ارائه خدمات مراقبتی برای سالمندان ایران بوده و در همین راستا، تاثیر این سیاست گذاری ها بر افزایش میزان کارآفرینی در بین جامعه پرستاری، بررسی شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن، رعایت گردیده است. این ساختارها شامل مواردی همچون بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، سوالات، جنبه های نوآورانه، جامعه آماری، روش تحقیق و … می باشند. مطمئناً مطالعه نمونه پروپوزال های آماده می تواند بهترین ابزار آشنایی بیشتر با این ساختارها باشد. لازم به ذکر است که با توجه به جامعیت موضوع، می توان ایده های پژوهشی جدیدی را نیز از این تحقیقات، استخراج نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

جمعیت سالمندی و کارآفرینی

جمعیت جهان به خصوص در کشورهای در حال توسعه ای مانند ایران، شدیداً در حال سالخورده شدن است. این موضوع را می توان به فاکتورهای زیادی همچون افزایش امید به زندگی و کاهش میزان زاد و ولد، مربوط دانست. مباحث مختلفی را می توان در این حوزه انجام داد و خلاً پژوهشی زیادی در این زمینه، احساس می گردد. افزایش جمعیت افراد مسن در جامعه می توان مشکلات زیادی را برای قشر جوان تر جامعه به همراه داشته باشد؛ از جمله اینکه بیشتر هزینه های مربوط به خدمات بهداشت و سلامت برای افراد سالخورده صرف می گردد. بار تامین هزینه های این شهروندان که روز به روز به تعداد آنها افزوده می گردد نیز بر عهده گروه های سنی پایین تر و جوانان است.

سوالات اصلی این پژوهش حول محور وضعیت جمعیت سالمندان ایرانی و همچنین وضعیت بازار کارآفرینی در ایران به ویژه مراکز پرستاری در منزل و تاثیری که جامعه سالمندی بر این حوزه ها داشته است، می باشد.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال جمعیت سالمندی ایران و تاثیر آن بر بازار کارآفرینی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi