دانلود ترجمه مقاله قابلیت های دینامیک، نوآوری و یادگیری سازمانی: تعاملات و تاثیرات

عنوان فارسی :

قابلیت های دینامیک، نوآوری و یادگیری سازمانی: تعاملات و تاثیر روی عملکرد شرکت

عنوان انگلیسی :

Dynamic Capabilities, Innovation and Organizational Learning: Interrelations and Impact on Firm Performance

کلمات کلیدی :

  قابلیت های دینامیکی؛ نوآوری؛ یادگیری سازمانی؛ عملکرد

درسهای مرتبط : مدیریت منابع انسانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 28
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
26,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. تعریف رابطه بین قابلیت های دینامیک و عملکرد شرکت 3. ساختار مدل تئوریک 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Scholars state that various difficulties emerge in attempts to empirically measure the concept of dynamic capabilities and its relationship with the other variables. As Arend and Bromiley (2009) asserted, a dynamic capabilities perspective offers an incomplete theory, employing a variety of concepts without clearly defining its domain of relevance. It could be assumed that conceptual model of dynamic capabilities and its interdependence with other significant variables could offer an explanation as to why some companies achieve competitive advantage in a volatile environment while others do not. Thus, the purpose of this paper is to contribute to the field of respective research in explaining, what is the relation between dynamic capabilities, organizational learning and innovations and what impact the latter relations have on firm performance. Through the review of the findings of other researchers, authors provide theoretical model, and set the foundation for further empirical testing.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – محققین عنوان کرده اند که مشکلات زیادی می تواند در تلاش برای اندازه گیری تجربی مفهوم قابلیت های دینامیکی و رابطه آن با متغیرهای دیگر به وجود آید. همانطوری که آرند و برومیلی (2009) نیز بیان کرده اند، دیدگاه قابلیت های دینامیکی یک سری تئوری های ناقص را ارائه می دهد که مفاهیم مختلفی را بدون تعریف واضح دامنه مربوط به آن به کار می گیرند. می توان فرض کرد که مدل مفهومی قابلیت های دینامیکی و وابستگی متقابل آن با متغیرهای دیگر می تواند توضیحی را برای این موضوع ارائه دهد که چرا برخی شرکت ها می توانند به یک سری مزایای رقابتی در یک محیط فرار نایل گردند در حالی که دیگر شرکت ها نمی توانند. بنابراین، هدف این مقاله، سهیم شدن در زمینه های تحقیقاتی در راستای تشریح رابطه بین قابلیت های دینامیکی، یادگیری سازمانی و نوآوری ها و تأثیر این روابط روی عملکرد شرکت می باشد. با بررسی یافته های محققین دیگر، نویسندگان یک مدل تجربی و مجموعه ای از پایه های تحقیقاتی برای بررسی های تجربی آتی را ارائه داده اند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 26,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله قابلیت های دینامیک، نوآوری و یادگیری سازمانی: تعاملات و تاثیرات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.