دانلود پروپوزال نقش محیط های فرهنگی، ورزشی و هنری در افزایش کیفیت زندگی شهروندان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش محیط های فرهنگی، ورزشی و هنری در افزایش کیفیت زندگی شهروندان (مطالعه موردی: منطقه 18 تهران)

عنوان انگلیسی

A study on the role of cultural, sports and artistic environments in increasing the quality of life of citizens (Case study: District 18 of Tehran)

رشته مرتبط

  مدیریت ورزشی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در جهان امروز که مردم به دنبال افزایش کیفیت زندگی خود هستند، می توان اظهار داشت که کیفیت زندگی، یکی از مولفه های اساسی در پیشرفت یک جامعه محسوب می گردد. در این بین، کیفیت زندگی شهری، موضوعی پیچیده تر است که با متغیرهایی همچون محدوده جغرافیایی، و همچنین مواردی همچون مولفه های ذخنی به صورت کمی و کیفی، در ارتباط می باشد. این مفهوم، شامل یک سری چارچوب های روانی است که رضایت، خرسندی و مهمتر از همه، امنیت را در بر می گیرد. در بین مولفه های روانی، یک سری مولفه های محیطی نیز وجود دارند که به موضوعاتی چون کیفیت مسکن، قابلیت دسترسی به خدمات شهری و … مربوط هستند. در این بین، یکی از متغیرها که به فرصت های اجتماعی هر فرد مربوط می باشد به موضوعاتی همچون امید، درآمد و اوقات فراغت می پردازد.

در این پروپوزال به بررسی نقش محیط های فرهنگی، ورزشی و هنری به عنوان متغیرهای تفریحی بر بهبود کیفیت زندگی مردم پرداخته شده و در همین راستا، یک مطالعه موردی نیز انجام شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت ورزشی آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. با مطالعه این پروپوزال می توان ایده های پژوهشی جدیدی را نیز کسب کرد و در تحقیقات آینده به کار گرفت.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد. در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

از جمله مولفه های پایه ای در ارزیابی کیفیت زندگی مردم می توان به محیط های عمومی اشاره کرد که مردم هر روزه به آنها دسترسی دارند و این محیط ها، پاسخگوی بسیاری از نیازهای مردم می باشند. فضاهای عمومی، نقطه مقابل حریم خصوصی افراد می باشند و به این دلیل که اهمیت بسزایی در داشتن یک جامعه آزاد و دموکراتیک دارند، توجهات بسیار زیادی را به خود جلب نموده اند. هدف این پژوهش، بررسی نقاط قوت و ضعف این محیط ها در منطقه مورد مطالعه و همچنین سنجی تاثیرات آنها بر کیفیت زندگی بوده است. در این بین، نحوه تاثیرگذاری این محیط های شهری بر کیفیت زندگی نیز به طور جامع بررسی شده است.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش محیط های فرهنگی، ورزشی و هنری در افزایش کیفیت زندگی شهروندان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi