دانلود پروپوزال مطالعه ای بر فرصت ها و موانع اوقات فراغت با تمرکز بر فعالیت های ورزشی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر فرصت ها و موانع اوقات فراغت با تمرکز بر فعالیت های ورزشی (مطالعه موردی: بازنشستگان اداره آموزش و پرورش در شهرستان شیراز)

عنوان انگلیسی

A Study of Opportunities and Barriers of Leisure Focusing on Sports Activities (Case Study: Education Department Retirees in Shiraz)

رشته مرتبط :

  مدیریت ورزشی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

سالمندان یک جامعه، قشری هستند که باید بیش از پیش مورد توجه و مواقبت قرار گیرند. مسائل مختلفی که سالمندان با آنها مواجه هستند و همچنین پیچیدگی هایی که در وجهه های مختلف زندگی این افراد وجود دارد، باعث می شود تا اهمیت تحقیقات و بررسی ها در زمینه چارچوب های تفریح و اوقات فراغت آنها، پررنگ تر گردد. پژوهش هایی که جنبه کمیتی دارند، در اغلب موارد قادر به ارزیابی محتوا و فاکتورهای اساسی نیستند. در نتیجه، مطالعاتی که بر ابعاد کیفیتی تمرکز دارند، بسیار مهم تر می گردند. مطالعات کیفی می توانند مسیرهای شخصیتی و تجربی را بررسی کرده و فاکتورهای اساسی مربوط به این مسائل را به خوبی ارزشیابی و اولویت بندی کنند.

اگر بخواهیم به طور عمیق تر به مفهوم اوقات فراغت وارد شویم، بهتر است تا فاکتورهای مختلفی را دخیل نماییم. در ابتدا، بیان این نکته ضروری است که اوقات فراغت، مختص و محدود به یک سن یا جنسیت یا شرایطی خاص نمی باشد و همه افراد یک جامعه را شامل می گردد. باید در نظر داشت که هر فرد با توجه به شرایط خاص سنی، جسمی، شغلی و تحصیلی، پارامترهای خاصی را برای گذران اوقات فراغت خود لازم دارد و ارائه برنامه ای کلی و ثابت برای تمامی گروه های جامعه، اصلا نمی تواند پاسخگوی نیازهای همه افراد جامعه باشد. در این بین، سالمندان و بازنشستگان نیز با توجه به محدودیت های جسمانی که دارند باید برنامه های مختص به خود را دریافت نمایند. هدف این پروپوزال نیز بررسی دقیق تر این موضوع بوده است.

این پروپوزال، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای عمده پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این پروپوزال می تواند دانشجویان را بیشتر با این ساختارها آشنا نماید. همچنین می توان ایده های پژوهشی بسیاری را از آن استخراج نموده و در تحقیقات آینده مورد استفاده قرار داد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن، قرار داده شده است:

اوقات فراغت و ورزش و بازنشستگان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر فرصت ها و موانع اوقات فراغت با تمرکز بر فعالیت های ورزشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 18 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi