دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط هوش فرهنگی و رفتار شهروندی سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط هوش فرهنگی و رفتار شهروندی سازمانی (مطالعه موردی: کارکنان بانک ملت)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Cultural Intelligence and Organizational Citizenship Behavior (Case Study: Mellat Bank employees)

رشته مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مدیریت مدرن، توجهات زیادی را به جهت گیری های پژوهشی جدیدی منعطف کرده که هدف آنها، خلق رویکردی ترکیبی از روانشناسی انسانی و به طور ضمنی، نقش آن در دستیابی به چارچوبی سازمانی در راستای افزایش عملکرد و بهره وری می باشد. با توجه به این موضوع، هدف این پروپوزال نیز، برجسته سازی ارتباط و همبستگی بین رفتار شهروندی سازمانی (OCB) و هوش فرهنگی (CQ) بوده و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز انجام شده است.

پتانسیل عظیم مغز انسان، یکی از منابعی است که امروزه در بسیاری از حوزه ها، به خوبی مورد بررسی قرار نگرفته است، مخصوصا در زمینه علوم مدیریتی و سازمانی. با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی جهان امروز، بهینه سازی و توسعه مولفه های انسانی، هدف اصلی بسیاری از مطالعات نظری و عملی بوده و در زمینه مدیریت منابع انسانی نیز به طور گسترده ای مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. مدیریت کارآمد و موثر نیروی انسانی، زمینه بسیار مهمی است که از پا را از مرزهای ملی فراتر نهاده و علاقه چشمگیری را در حوزه های فرهنگی و عملکردی به خود معطوف ساخته است. بنابراین، به نظر می رسد که رویکردهای نوینی در زمینه مسائل مرتبط با گزینش و آموزش پرسنل، و نیز قابلیت های شناختی و توسعه فردی کارکنان به وجود آمده است. به موازات این موضوع نیز، نقش رفتار غیررسمی در سطح سازمانی، اعتبار زیادی یافته و مورد توجه بسیاری از محققین رفتار سازمانی قرار گرفته است.

مفاهیمی که در این پژوهش پوشش داده شده اند عبارتند از رفتار شهروندی سازمانی (که ذاتا رفتاری غیر رسمی است) و هوش فرهنگی که شکلی از هوش انسانی است و توانایی انطباق و سازگاری یک فرد در محیط های چند فرهنگی را برجسته می کند. سطوح رفتار شهروندی سازمانی و هوش فرهنگی، به واسطه تاثیر آنها بر روابط بین فرد و محیط کار در سازمان، عناصر تعیین کننده ای در دستیابی به بهره وری فردی و سازمانی می باشند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در نگارش آن، رعایت شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی در جهت یادگیری این ساختارها بوده و نهایتا، مبنایی برای یافتن موضوعات پژوهشی جدید برای تحقیقات آتی در این حوزه گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

هوش فرهنگی و رفتار شهروندی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط هوش فرهنگی و رفتار شهروندی سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 6 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi