دانلود ترجمه مقاله طرح های افت مبتنی بر هزینه برای توزیع اقتصادی در ریزشبکه های جزیره ای

عنوان فارسی :

طرح های افت مبتنی بر هزینه برای توزیع اقتصادی در ریزشبکه های جزیره ای

عنوان انگلیسی :

Cost-Based Droop Schemes for Economic Dispatch in Islanded Microgrids

کلمات کلیدی :

  ریز شبکه ها (MG)؛ هزینه افزایشی؛ هزینه تولید؛ طرح های افت مبتنی بر هزینه؛ کنترل غیرمتمرکز

درسهای مرتبط : سیستم های توزیع انرژی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 12 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 43
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
27,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. فرمول بندی مسئله 3. طرح های افت مبتنی بر هزینه افزایشی 4. نتایج 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this paper, cost-based droop schemes are proposed, to minimize the total active power generation cost in an islanded microgrid (MG), while the simplicity and decentralized nature of the droop control are retained. In cost-based droop schemes, the incremental costs of distributed generators (DGs) are embedded into the droop schemes, where the incremental cost is a derivative of the DG cost function with respect to output power. In the steady state, DGs share a single common frequency, and cost-based droop schemes equate incremental costs of DGs, thus minimizing the total active power generation cost, in terms of the equal incremental cost principle. Finally, simulation results in an islanded MG with high a penetration of intermittent renewable energy sources are presented, to demonstrate the effectiveness, as well as plug and play capability of the cost-based droop schemes.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این مقاله، طرح های افت مبتنی بر هزینه به منظور کمینه سازی هزینه تولید نیروی توان موثر کلی در یک ریز شبکه جزیره ای (MG) پیشنهاد می شود و در کنار آن، سادگی و طبیعت غیرمتمرکز کنترل افت نیز حفظ می شود. در طرح های افت مبتنی بر هزینه، هزینه های افزایشی ژنراتورهای توزیع یافته (DGها) در طرح های افت تعبیه می شوند که در آن، هزینه های افزایشی، مشتقی از تابع هزینه DG به ازای توان خروجی می باشد. در حالت یکنواخت، DGها یک فرکانس را به صورت مشترک دارند و طرح های افت مبتنی بر هزینه های افزایشی، DGها را برابر با یکدیگر قرارداده و به این صورت، هزینه تولید توان موثر کلی را بر حسب اساس هزینه افزایشی برابر، کمینه سازی می کند. در نهایت، نتایج شبیه سازی در یک MG جزیره ای با نفوذ بالای منابع انرژی تجدید پذیر متناوب ارائه می شود تا بتوان اثربخشی و توانایی اتصال و اجرای طرح افت مبتنی بر هزینه را نشان داد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 27,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله طرح های افت مبتنی بر هزینه برای توزیع اقتصادی در ریزشبکه های جزیره ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 19 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.