دانلود ترجمه مقاله بهبودبخشی کنتراست در تصویر با نور کم با استفاده از یکنواخت سازی هیستوگرام

عنوان فارسی :

بهبودبخشی کنتراست در تصویر با نور کم با استفاده از یکنواخت سازی هیستوگرام و تنظیم روشنایی

عنوان انگلیسی :

Contrast enhancement of low-light image using histogram equalization and illumination adjustment

کلمات کلیدی :

  تصویر با نور کم؛ تنظیم روشنایی؛ HE؛ NIQE؛ CPCQI

درسهای مرتبط : پردازش تصویر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 4 نشریه : Research gate
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 7
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
22,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش پیشنهادی 3. نتایج و بحث و بررسی 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Low-light image contains compressed dynamic range that can be enhanced for knowing detail information. Contrast enhancement of low-light image is a challenging task in image processing field. In this paper, we enhance the different type of low-light image by using histogram equalization (HE) and illumination adjustment. We present a method to detect different types of low-light images. Then, we apply the HE on V channel of input low-light image after converting the color space from RGB to HSV. After that, we enhance the contrast of V by adjusting intensity (V) of low-light image with adopting gamma correction. We evaluate our low-light enhanced method by naturalness image quality evaluator (NIQE) and colorfulness-based patch-based contrast quality index (CPCQI) and also compare our proposed method with typical HE method by measuring quality of images.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – تصویر با نور کم، شامل بازه پویای فشرده سازی شده ای است که می توان آن ها را برای دانستن اطلاعات مربوط به جزئیات، بهبود بخشید. بهبودبخشی کنتراست تصویر، با نور کم، یک امر چالش برانگیز در زمینه پردازش تصویر می باشد. در این مقاله، انواع مختلف تصویر، با نور کم، را از طریق یکنواخت سازی هیستوگرام (HE) و تنظیم روشنایی، بهبود می بخشیم. روشی را برای شناسایی انواع مختلف تصاویر با نور کم ارائه میدهیم. سپس HE را بر کانال V تصویر با نورکم ورودی، پس از تبدیل فضای رنگ از RGB به HSV اعمال می کنیم. پس از آن، کنتراست V را با تنظیم شدت (v) تصویر با نور کم را با انطباق اصلاح گاما، بهبود می بخشیم. روش بهبودیافته با نورکم خود را از طریق ارزیابی طبیعی کیفیت تصویر (NIQE) و شاخص کیفیت کنتراست مبتنی بر پَچ و رنگی بودن (CPCQI)، ارزیابی کرده و هم چنین روش پیشنهادی خود را با روش عادی HE از طریق اندازه گیری کیفیت تصویر، مقایسه می کنیم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 22,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله بهبودبخشی کنتراست در تصویر با نور کم با استفاده از یکنواخت سازی هیستوگرام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 14 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.