شبیه سازی و ترجمه مقاله افزایش وضوح در هولوگرام دیجیتال توسط برون یابی خود هولوگرام

عنوان فارسی :

افزایش وضوح در هولوگرام دیجیتال توسط برون یابی خود هولوگرام

عنوان انگلیسی :

Resolution enhancement in digital holography by selfextrapolation of holograms

کلمات کلیدی :

  پردازش تصویر

درسهای مرتبط : مدارات مجتمع دیجیتال
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : OSA publishing
سال انتشار : 2013 تعداد رفرنس مقاله : 11
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل شبیه سازی را دانلود کنید وضعیت ترجمه مقاله : سفارش ترجمه تخصصی این مقاله
OSA publishing
قیمت دانلود مقاله
24,000 تومان
فهرست مطالب

1- مقدمه 2- روش 3- مثال شبیه سازی 4- مثال آزمایشی 5- نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

It is generally believed that the resolution in digital holography is limited by the size of the captured holographic record. Here, we present a method to circumvent this limit by self-extrapolating experimental holograms beyond the area that is actually captured. This is done by first padding the surroundings of the hologram and then conducting an iterative reconstruction procedure. The wavefront beyond the experimentally detected area is thus retrieved and the hologram reconstruction shows enhanced resolution. To demonstrate the power of this concept, we apply it to simulated as well as experimental holograms

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – بطور کلی اعتقاد داریم که رزولوشن در هولوگرام دیجیتال محدود به اندازه رکوردهای هولوگرامی به دست آمده می باشد. ما در حال حاضر یک روش برای دور زدن این محدودیت توسط هولوگرام، خود برونیابی هولوگرام آزمایشی فراتر از ناحیه در واقع استفاده کرده ایم. این مسئله در وهله ی اول در محیط اطراف هولوگرام انجام شده و سپس یک روش بازسازی تکراری انجام می گیرد. جبهه¬ی موج فراتر از ناحیه تجربی شناسایی است و در نتیجه بازسازی هولوگرام افزایش وضوح را نشان می¬دهد. (وضوح افزایش یافته است). برای نشان دادن توان این مفهوم، ما شبیه سازی را همانند هولوگرام آزمایشی انجام داده ایم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

هولوگرام دیجیتال

شبیه سازی مقاله با m فایلهای متلب انجام شده است و شکل زیر خروجی آن را نشان می دهد:

هولوگرام دیجیتال

 

محتوی بسته دانلودی:

m فایل های شبیه سازی مقاله در متلب pdf مقاله انگلیسی
قیمت : 24,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شبیه سازی و ترجمه مقاله افزایش وضوح در هولوگرام دیجیتال توسط برون یابی خود هولوگرام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.